fbpx Hm, Upgrades: ka sülerialus sai uuenduse | AM.ee

Hm, Upgrades: ka sülerialus sai uuenduse

AM tegeles sülerijoogaga poolteist aastat tagasi, kui Hiinast saabus igatpidi seadistatavate jalgadega alus sülerile töötamiseks nii püsti, diivanil, voodis kui maapinnal. Mugav alus kaotas seljapinged, aitas sättida end igasugustes oludes õigesse asendisse ja oli ka lihtne kokkupandult kaasa võtta näiteks suvilasse murul pikutamiseks.

Nüüd on aeg uuendust testida. See uus sülerialus teeb samasugust joogat, kuid on laiem, varustatud USB-st toidetava ventilaatoriga (2 tk) ja küljele saab kruvida pisikese hiirealuse.

Alumiiniumist alus on värvitud mustaks ja esimene serv üles püüratud, et arvuti sülle ei libiseks. Tagumisele servale saab ka kinnitada kaks plastmassist tõket. Koostekvaliteet on keskmine - üks jalg on kinni needitud väikese praoga. Hiirepadi on ka kipakavõitu, aga saab hakkama. Ventilaatorid puhuvad väga vaikselt ja suvel võib neist küll abi olla, kui päikese käes palavas tööd teha. 

Hind - 45 dollarit. Kunagi olid need alused odavamad, kuid arvestame, et ventilaator ja tunduvalt laiem alus lisavad hinda. Mõõtmed: 61 x 29 x 49 cm.

Nii käib sülerijooga:

Kust leida? Otsi Amazonist või eBayst foldable laptop table.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.