HP uued ProLiant G6 serverid - rohkem jõudlust ja vähem raiskamist

HP tutvustas märtsi viimastel päevadel uut ProLiant G6 serverite seeriat, mis pakub eelmisest serveripõlvkonnast kaks korda suuremat jõudlust ning säästlikumat ressursikasutust.

Uued serverid säästavad energiat, neis on täiustatud virtualiseerimislahendusi ning automatiseerimist. ProLianti uus serveripõlvkond hõlmab 11 erinevat mudelit tower, rack ja blade platvormidel.

Uutes ProLiant G6 serverites kasutatakse märtsi lõpus esitletud uusimaid Intel Xeon 5500 seeria protsessoreid.

Serverite energiasääst saavutatakse serveris asutavate sensoritega, mis muudavad ventilaatorite töö intensiivsust vastavalt jahutust nii, et efektiivsus oleks kõige suurem ja ventilaatorid kasutult ei pöörleks. Lihtsamaks haldamiseks on ProLiant G6 seadmetel integreeritud lahendused nagu kaugjuhitav administraator, mis on kasutatav isegi siis, kui server on välja lülitatud.

HP ProLiant G6 serveripõlvkonda kuuluvad HP ProLiant DL380, DL370, DL360, DL180 ja DL 160 rack-serverid, HP ProLiant BL490c, BL 460c ja BL 280c labaserverid ning HP ProLiant ML370, ML350 ja ML150 tornkorpuses (tower) serverid.

Enamik uusi mudeleid on üle maailma juba kättesaadavad hinnaga 14 000 kuni 44 000 krooni. Rohkem informatsiooni ProLiant G6 serverite kohta leiab aadressilt http://www.hp.com/go/proliant.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.