fbpx Laupäeval kino Kosmose IMAXis mängitakse | AM.ee

Laupäeval kino Kosmose IMAXis mängitakse

Sel laupäeval, 11. juunil toimub aegade esimene Mängude Universum –  see on Euronicsi mänguklubi, TTÜ e-Sport ja kino Kosmos IMAX poolt korraldatav üritus, kus kõikidel huvilistel on võimalik tutvuda kõige uuemate mängudega ning osaleda põnevatel turniiridel.

Mängude Universum on ühe mängusõbra tõeline unistuste päev – juba ennelõunast avab kino Kosmos IMAX oma uksed ning tervitab kõiki mänguhuvilisi . Terve päeva vältel võisteldakse Rocket League ja FIFA16 mängudes, et selgitada välja Mängude Universumi valitsejad.

Lisaks turniiridele saavad kõik huvilised katsetada uusi mänge nii Xbox One, Sony PlayStation 4 kui ka Nintendo Wii U konsoolidel. Kohal on ka põnevad tasakaalusõidukid, elektrirula ning uue põlvkonna laiatarbedroon DJI Phantom 4. Kinno sisse sätime ca 30 meetrise mänguseina.

Spetsiaalselt Mängude Universumi tarbeks on kokku pandud koomiksiteemaline filmiprogramm, kus näeb viimase aja popimaid koomiksifilme erihinnaga 5 eurot pilet. Terve päeva vältel saab aga IMAX saalis vaadata üle maailmakuulsal Warcrafti mängul põhineva filmi Warcraft: Algus IMAX 3D ning avatud on ka koomiksipood Snikt ja kohvik NABOO.

Päev lõpeb FIFA16 turniiri finaalmängudega Baltikumi suurimal, 300-ruutmeetrisel IMAX ekraanil. Mängude Universumi üritus on kõigile osalejatele tasuta ning kuni südaööni vanusepiirang puudub. Ürituse lisainfo ja ajakava leiab Kosmos IMAX-i kodulehelt www.kinokosmos.ee/mu või Mängude Universumi Facebooki lehelt https://www.facebook.com/events/229753167406949/.  

Mängude Universumi aitavad teoks teha Euronicsi mänguklubi, TTÜ e-Sport, Sony PlayStation, Tehnikarent, Nintendo, MSI ning Xbox.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.