Septembrist jõuab müüki uus Fujitsu miniarvuti M2010

Fujitsu´lt saabus augustis Arvutimaailmale testimiseks nende uus minisüler M2010, mis on Fujitsu esimene üleilmselt turustatav minisülearvuti. Eestisse jõuab see müügile septembris, hinnad algavad kuuest tuhandest kroonist.

Fujitsu Eesti müügijuhi Antti Vari sõnul on M2010 seni ainsa Fujitsu minisüleri AMILO Mini globaalne järeltulija. Inteli Atom™ N280 protsessoril põhinev ja 1,2 kg kaaluv Fujitsu M2010 sobib nii kontorisse ärireisikaaslaseks – sisseehitatud veebikaamera ja mikrofon ning kõrgekvaliteediline helisüsteem teevad M2010 mudelist mugava suhtlus- ja meelelahutuskeskuse. Soodsa hinna ja baasfunktsionaalsuse poolest sobib see suurepäraselt ka neile, kes alles tutvuvad digitaalmaailma võimalustega.
 
Fujitsu M2010 eelkäija AMILO Mini kuvarist pisut suurem ja mugavam 10,1-tolline (25,65 cm) ekraan on varustatud LED taustavalgustuspaneeliga, mis tõstab oluliselt ekraani efektiivsust – värvid on kirkamad ja pilt teravam. Eluea poolest on uus miniarvuti võrreldav Fujitsu kõrgeklassiliste sülearvutitega – Fujitsu M2010 läbis sama kvaliteedikontrolli mis Fujitsu LIFEBOOK’i seeriagi. Näiteks on ühes testis kogu arvuti 200-kilogrammise surve all ning teises suunatakse 35-kilogrammine raskus arvutikaane suvalistesse punktidesse.  Lisaks korpuse füüsilisele vastupidavusele kuulub väikesemõõdulise (258x189x32-37mm) M2010 eeliste hulka viis tundi akuaega.
 
Mudel tuleb müügile kolmes värvitoonis: punane metallik, säravmust ning pärlvalge. Miniarvuti kõrgläikeline pealispind on saavutatud kattematerjali enda töötlemise, mitte tavapärase lakkimise teel, mis muudab selle välimuse kauakestvamaks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.