fbpx Linxtelecomi serverikeskused laienevad itta | AM.ee

Linxtelecomi serverikeskused laienevad itta

Linxtelecom omandas sajaprotsendilise osaluse Poola firmas Warsaw DC, et saada oluliseks serverikeskuste teenusepakkujaks Kesk-, Ida- Euroopa ja Kaukaasia võtmepiirkondades.

Hiljuti alustas tööd Linxtelecomi Moskva serverikeskuse uus moodul. Teises kvartalis valmib Peterburi serverikeskuse laiendus koostöös projekteerimisfirmaga Sunline.

Linxtelecomi Baltikumi direktori Erki Urva sõnul on ettevõtte eesmärgiks rajada serverikeskused kõikidesse suurimatesse ärikeskustesse regioonis, kus ettevõte tegutseb ning ühendada need serverikeskused suure läbilaskevõimega andmesidekanalitega.

Warsaw DC aktsiate ostuga kaasnes 900ruutmeetrise serverikeskuse ehituse õigus Varssavi keskusesse. Serverikeskus on projekteeritud nõudlike äriklientide teenindamiseks, kes otsivad lahendusi oma IT infrastruktuuri jaoks. Projekti valmimistähtaeg on 2010. aasta kolmas kvartal.

„Kui 10 aastat tagasi lõhkes infotehnoloogiamaailmas niinimetatud "dot comi"
mull, jäi lääneriikides ripakile suur hulk serverikeskusi. Nüüd on neid järk-järgult kasutusele võetud. Samas on Ida-Euroopas puudus moodsatest serverikeskustest. Linxtelecom soovib kindlalt kaasa aidata nende teenuste arendamisele selles regioonis“ lisas Urva.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.