fbpx Elisas tuli müüki esimene eestikeelse Androidiga telefon - LG GW620 | AM.ee

Elisas tuli müüki esimene eestikeelse Androidiga telefon - LG GW620

Eilsest hakkas Elisa eksklusiivselt müüma eestikeelseid LG Androidi platvormil nutitelefone. LG GW620 sisaldab Android 1.5 operatsioonisüsteemi Google´ilt, mille LG on eestindanud. Arvutimaailm testis sedasama telefoni aprillinumbri jaoks.

Esimesed kogemused telefoniga olid positiivsed - mugav käes hoida, käepärased mõõtmed, väga hea klaviatuur, mis käib liugklapiga välja. Kuigi korpus võib kiiresti metallosale kriimustusi koguma hakata, paistab see olevat siiski vastupidav.

Sisu osas suuri üllatusi pole - tavaline Android. N.ö avaekraani vahetaja võib Androidi ka veidi ümber disainida varasematele LG kasutajatele tuttavamaks S-Classi kasutajaliideseks.

Tõlke kohta võib öelda, et see on parem, kui varasemad LG mobiilitarkvara tõlked. Mitmed vead on parandatud. Samas on ka vigu teistesse kohtadesse juurde tulnud. Baltikumi lokaliseerimisfirma, mis on teinud lokalisatsioone ilmselt korraga kõigi kolme Balti riigi jaoks, oli paaris kohas sisse unustanud leedukeelsed sõnad. Ka on endiselt esindatud tõlkeviga - käsitsi seadistamise valik menüüdes ("manual") on tõlgitud kasutusjuhendiks :)

LG nutitelefon on eestikeelse menüü ja puutetundliku ekraaniga, sisaldab täisklaviatuuri ja sotsiaalvõrkude rakendusi. Facebooki, Twitteri, Youtube’i, Gmaili liideseid. Telefonil on viierealine QWERTY-klaviatuur, viiemegapiksline fotokaamera ja HD-resolutsioonis videokaamera.

Eraldi soetades on LG nutitelefoni hinnaks Elisa esindustes 5990 krooni, mis on Androidtelefoni kohta üsna keskmine hind.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.