Eile jõudsid Eestisse esimesed Cisco serverid

Servereid müüakse Eestis peamiselt muu maailma arvestuses väiksematele ning keskmistele ettevõtetele, kaubaks lähevad ka odavamad brändid. Cisco nende hulka ei kuulu, nii pole ka Cisco servereid siinkandis varem müügil nähtud. Kuid alates eilsest saab ka Eestis osta Cisco uusi servereid. Esimesed neist pakiti lahti ALSO Eesti kontoris eile.

Cisco UCS C200 M2 on lihtne ja 1U suurune (neli kõvakettasahtlit), C210 M2 suurem, küll 2U, aga rohkem mõeldud andmemassiivi teenindamisele. UCS C250 M2 jääb suuruselt ka 2U ehk kahe räkiühiku piiresse, ent sisult võib olla palju suurem tänu virtualiseerimisele ja mahutada endasse palju virtuaalservereid. C250le saab panna 8-384 GB mälu, see mudel ongi orienteeritud suurele mälukasutusele ja just virtualiseerimine tahab palju mälu saada.

Uuele serverile saab külge ühendada ka unified fabric võrgukaardid - need ühendavad fiibervõrgu ja Etherneti, nii et ei pea haldama kahte eraldi infrastruktuuri.

Eestisse pole veel jõudnud Cisco võimsaimat mudelit - UCS C460 M2, sinna saab koguni 512 GB mälu lisada ja luua 32-tuumalise high-end süsteemi. Sobib näiteks pangandusele ja telekomiettevõtetele.

M2 tähistab Cisco serverite teist põlvkonda, M1 kaob peagi tootmisest.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.