fbpx Samsung tegi rakenduse mobiilseks printimiseks | AM.ee

Samsung tegi rakenduse mobiilseks printimiseks

Androidi ja iOSiga seadmete omanikud, kes juhtumisi omavad ka Samsungi printerit või skännerit, saavad nüüd juhtmevabalt oma mobiilsest seadmest välja printida või skännida, teatas Samsung selleaastasel tarbijaelektroonikamessil CES 2011. Hetkel veel Android Marketist rakendust ei leia, aga see pidi sinna ilmuma õige pea.

Uutes Samsungi Androidiga seadmetes peaks MobilePrinti rakendus juba eelinstalleeritud olema.

Rakenduse saab installida Androidi ja iOSi nutitelefonidesse ja tahvelarvutitesse, WiFi võrgu või muu võrguühenduse kaudu saab ühendada oma seadme Samsungi traadita printeritega ning printida fotosid, PDF-faile ja veebilehti otse oma mobiilseadmelt. Lahendus võimaldab ka mobiiltelefonidesse skaneerimist.

MobilePrintiga seade teeb automaatselt kindlaks ka samas võrgus asuvad Samsungi printerid.

Androidi kasutajad saavad printida seadme fotoalbumist mitu pilti korraga. iOS-seadmetega saab faile jagada ja Androidi seadmetega printida ka SD-kaardile salvestatud PDF-faile. Samsungi seadmetest saab ka mobiilseadmes vastu võtta skannitud dokumente.Skaneeritud piltide kvaliteeti saab parandada, muuta faili tüüpi või valida värviliste ja mustvalgete kujutiste vahel.

Android Marketis leiab sarnase funktsiooniga printimistarkvarasid teisigi - näiteks HP-l on fotode trükkimiseks ühilduvatele printeritele rakendus nimega HP iPrint Photo ja Mobile Dynamixilt Printershare Mobile Print, mis võimaldab teatud printeritüüpidele mobiilist trükkida. Samsungi rakendus aga garanteerib ühilduvuse just Samsungi juhtmevaba võrgu toega printeritega.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.