fbpx HP sukeldub pilvandmetöötlusse - uued pilveteenused ettevõtetele | AM.ee

HP sukeldub pilvandmetöötlusse - uued pilveteenused ettevõtetele

Pilvandmetöötlus on teema, millest ei saa praegu mööda ükski suurem IT firma ja ka CeBITi 2011. aasta peateemaks on just nimelt pilved. HP alustas eilsest uute pilvepõhiste toodete ja teenuste pakkumist, mis tagavad ettevõtetele ning valitsusasutustele vajaliku turva-, käideldavus- ja kättesaadavustaseme.

HP Instant-On Enterprise´i visiooni kohaselt peab IT-keskkond olema paindlik, automatiseeritud, turvaline ning kiiresti kohandatav muutuvate vajadustega. Pilvandmetöötlus (cloud computing) selleks sobibki ja on oluline kasvuplatvorm nende vajaduste täitmiseks.

Hoolimata sellest, et pilvandmetöötlus pakub uute teenuste kiiremat kasutuselevõttu, IT-meeskonna vähendamist ning ettemaksumudelit, on sellel varasemalt esinenud probleeme turvalisuse, teenuste kättesaadavuse ning integratsiooniga. Nüüd peab HP pilvandmetöötlust juba piisavalt heaks.

Eile turuletoodud HP Hybrid Delivery lahendused pakuvad pilvandmetöötluse võimalusi, mis vastavad ettevõtete ja valitsusasutuste spetsiifilistele nõudmistele.

“Pilvandmetöötlus on muutumas peavoolu lahenduseks ning HP näitab selles vallas teed,” ütles HP tegevasepresident Ann Livermore. “HP ettevõtlusalased kogemused, lai tooteportfell ja globaalne tarnevõrk aitavad meie klientidel selle muutuse läbi teha.”

HP Enterprise Cloud Services-Compute pakub “privaatpilve” teenusena, kasutades selleks HP viimase põlvkonna andmekeskusi. Kuna uus lahendus põhineb HP ühendatud infrastruktuuril (Converged Infrastructure) ning automatiseerimis- ja haldustarkvarade portfellil, tarnitakse kliendile kõik vajalikud ressursid privaatsele hübriidpilvele ligipääsemiseks.

HP CloudSystem kombineerib HP ühendatud infrastruktuuri tugevusi HP Cloud Service Automation tarkvara eelistega. Lahendus toetab HP Cloud Maps eelseadistuste kataloogi, mis võimaldab optimeeritud rakenduste ja infrastruktuuri automaatset pakkumist. HP CloudSystems lubab uued pilveteenused juurutada ja tööle saada kõigest minutitega.

HP Cloud Discovery Workshop aitab klientidel arendada nutikaid strateegiaid ning optimaalseid viise pilvepõhiste lahenduste rakendamiseks. Ühe- või kahepäevased töötoad hõlmavad laia teemaderingi, näiteks seotust ärimudeliga, turvalisust ning kuidas leida õigeid pilvepõhiseid teenuseid. Töötubasid juhivad eksperdid, kel on suured kogemused pilvepõhiste lahenduste rakendamisel.

HP asepresidendi Ann Livermore’i videopöördumist pilvandmetöötluse teenuste avamise puhul saab vaadata siit:

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.