fbpx Citypark hakkab teenindusasutustesse parkimiskioskeid paigaldama | AM.ee

Citypark hakkab teenindusasutustesse parkimiskioskeid paigaldama

Parkimisteenuseid pakkuv Citypark Eesti OÜ alustab Tallinnas eParkimise lahenduse pakkumisega, mis aitab teenindusasutuste parkimiskohti mugavamalt klientidele pakkuda. Kõrvalised parkijad jäävad sellistel kohtadel parkides nüüd lihtsamalt vahele.

Citypark Eesti OÜ juhatuse liige Margus Risti hinnangul on tegemist kiiresti areneva parkimistarkvara ja e-lahendusega, mis teeb parkijate elu lihtsamaks. „Paigaldame teenindusettevõtetesse parkimiskioskid, kus kliendid saavad asutusse sisenemisel puutetundliku ekraani abil sisestada oma auto numbri ning ettevõtte teenindusalal tasuta parkida,“ tutvustas Risti süsteemi. Parkimiskioski kasutusele võtmisega puudub edaspidi vajadus parkimiskella järele.

Elioni esinduspoe juhataja Merje Eliase sõnul on nad värskelt paigaldatud parkimiskioskiga rahul. „Varasemalt oli meie klientide autodele mõeldud parkimiskohad tihti hõivanud kõrvalised sõidukid, mistõttu loobusid nii mõnedki kliendid meid külastamast,” rääkis Elias. Eliase hinnangul on seesugune teenus hea klienditeeninduse üheks osaks.

Lisaks pakub eParkimise teenus eraklientidele võimalust veebikeskkonnas www.eparkimine.ee osta pika- ja lühiajalist parkimisteenust Cityparki parklates. Büroomajade- ja kinnisvarahaldajatele pakub keskkond võimalust administreerida sõidukite parkimislubasid nende parkimisalal.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.