fbpx LG toob müüki juhtmevaba mobiililaadija | AM.ee

LG toob müüki juhtmevaba mobiililaadija

Juba eelmisel sajandil demonstreeritud juhtmevabad induktsioonil põhinevad laadijad on nüüd lõpuks ka mobiilide varustusse jõudmas - LG toob müüki oma esimese juhtmevaba intelligentse mobiililaadija.

Tegelikult on laadijal siiski juhe olemas - see käib seina. Aga mobiili taha pole vaja ühtki kaablit ühendada. Mobiil käib laadimisalusele, mis induktsiooni põhimõttel laeb sellele asetatud telefoni. Elektrikaod on sellise laadimisstiiliga küll natuke suuremad, kuid intelligentne tehnoloogia, mis seadmega suheldes laadimisvajadust hindab, vähendab seda kadu, tagades efektiivsuse kuni 98 protsenti.

Juhtmevaba laadimisalus LG WCP-700 pakub mobiili alusele asetamisel nii heli- kui puutepõhist tagasisidet. Aluse valgusindikaatorid märgivad laadimisprotsessi staatust.

LG WCP-700 kasutab Fulton Technology väljatöötatud eCoupled juhtmevaba laadimise tehnoloogiat. Kui läheduses pole juhtmevabalt laetavat seadet või on need täis laetud, siis alus erinevalt seina ühendatavatest adapteritest voolu ei tarbi. Telefoni laadimisalusele asetades uurib juhtmevaba laadija juhtmevaba andmesidet kasutades, kui palju on vaja laadida ja selgitab välja ka sobivaima resonantssageduse. Kui plaadile asetatakse mittelaaditav ese, siis lülitab seade oma magnetvälja välja.

Laadimisaluse hind saab olema ca 50 eurot ja mitmel pool Euroopas peaks see müüki jõudma aprillis.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.