fbpx Elisa hakkab pakkuma vahendusjaama funktsioone mobiili ja tahvliga | AM.ee

Elisa hakkab pakkuma vahendusjaama funktsioone mobiili ja tahvliga

Täna Tallinnas Solarise keskuses toimunud Fookus 2011 konverentsil esitles Elisa uusi teenuseid, mis aitavad firmadel luua nn. Smart Worki ehk targa töötamise lahendusi.

Smart Work ehk tark töö ei tähenda mitte nädalas mõne tunni kodus töötamise lubamist, vaid tähistab töötamisviisi, kus inimene saab tööd teha seal, kus tahab ja mitte vaid kellast kellani kontoris istudes. Fookus 2011 välisesinejate arvates aitab selline lähenemisviis suurendada töötajate efektiivsust, kaotamata kommunikatsioonis aega ja raha. Smart Workis on kombineeritud uus juhtimisstiil ja tehnoloogia viimane sõna, mis lubab tööd teha ka kontorist eemal.

Elisa Eesti hakkab pakkuma telekommunikatsioonilahendusi, millega tarka töötamist on võimalik rakendada.

Selleks on teenused Virtual Office ja Ring. Need annavad võimaluse teha tööd just seal, kus inimene ise tahab ning kus on kõige efektiivsem. Uus teenus Ring näiteks pakub ärikliendile paindlikkust, väiksemaid sidekulusid ja aega firma põhitegevusele pühendumiseks. Ainsana Eestis võimaldab Ring firma töötajatel kasutada vahendusjaama funktsioone nii mobiili, arvuti kui lauatelefoniga. Konverentsil demonstreeritud Ring oli paigaldatud näiteks tahvelarvutisse - sekretär saab Bluetooth-peavarustuse ja tahvliga liikuda kus iganes ja samal ajal vastu võtta firma telefonidele saabuvaid kõnesid ning neid suunata või töödelda täpselt samamoodi, nagu kõnekeskuse või vahendusjaama tarkvaraga arvutis. Samasugune klient on olemas ka mobiiltelefonidele - esialgu brauseripõhine, aga peagi on valmimas enamlevinud platvormide rakendused.

USA-s ja Euroopas teedrajav lähenemisviis Smart Work eeldab uutmoodi juhtimist, mille tulemuseks on ühtsem meeskond ja suurem tootlikkus. Smart Worki olulisimat põhimõtet, milleks on töötajate autonoomia, soodustab uus kommunikatsioonitehnoloogia. Üks maailma tuntumaid Smart Worki eestvedajaid Bas Boorsma ettevõttest Cisco Internet Business Solution Group jagas tänasel pressikonverentsil kogemusi Smart Worki arengutest Hollandis:
“Oleme oma organisatsioonides tänu Smart Worki rakendamisele väga häid tulemusi saavutanud - kõrgemalt motiveeritud meeskonnad, efektiivsem töö, paremad tulemused ning väiksem ajakulu reisimisele ja mittevajalikele koosolekutele,” loetles Boorsma nutitöö eeliseid.

Bas Boorsma põhisõnumiks oli Eesti potentsiaal saada üheks enam Smart Worki kasutavaks riigiks Euroopas.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.