fbpx Nutitelefonidega surfatakse põhiliselt internetis | AM.ee

Nutitelefonidega surfatakse põhiliselt internetis

Samsung Electronics uuris, mida Baltimaade inimesed oma nutitelefonidega teevad ja selgus, et peamiselt kasutavad eestlased nutitelefone lisaks helistamisele ja sõnumite saatmisele ka internetis surfamiseks.

Kolmandik nutifonide kasutajatest loeb telefoni teel e-posti, saadab e-kirju ning kuulab muusikat peaaegu aeg iga päev. Viiendik nutikate telefonide kasutajatest teevad igapäevaselt telefoniga pilte ning veedavad aega sotsiaalvõrgustikes. Võrreldes lätlaste ja leedulastega vaatavad eestlased nutitelefoni abil enam videoid.

Ligi 40 protsendi nutitelefoni kasutajatest soovitaksid oma sõpradel, sugulastel ja tuttavatel samuti nutikam telefonimudel soetada. Klassikallise mobiiltelefoni omanike seast on enam kui kolmandik valmis endale nutitelefoni ostma, mis on rohkem kui teistes Balti riikides.

Mais Samsung Electronicsi poolt läbiviidud mobiilikasutajate uuringust selgus, et igal viiendal mobiilikasutajal Eestis on juba taskus nutitelefon. Uuringu raames küsitleti igas riigis rohkem kui tuhandet inimest, et kaardistada kasutajate eelistusi.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.