fbpx HTC Evo 3D - kas esimene meil müügile jõudev 3D telefon? | AM.ee

HTC Evo 3D - kas esimene meil müügile jõudev 3D telefon?

Kolmemõõtmelist pilti salvestavate ja näitavate mobiiltelefonide võidujooksus on vähemalt lubatustega esimeseks tulemas HTC. Nende 3D videoga ja 3D ekraaniga HTC Evo 3D võib Euroopas müügile tulla juba järgmisel kuul ehk juulis.

Enne poelettidel nägemist ei saa aga midagi kindlat öelda, sest ka LG on lubanud 3D telefoni suve lõpupoole välja tuua (aga äkki hakkab nüüd kiirustama) ning Samsungil on samuti 3D mobiiliga omad plaanid.

HTC Evo 3D pakub ruumilise pildi elamust ilma prillideta ning sisaldab HTC Sense´i kasutajaliidest ja HTC Watch videoteenust. Prillivaba 3D ekraan töötab n.ö parallaksi põhimõttel ja nõuab üsna kindlalt kauguselt ja üsna kindla nurga alt vaatamist, et ruumilisuse efekt oleks täielik. Pilti vahetatakse vaheldumisi vasaku ja parema silma jaoks, ekraani ehituse tõttu näeb "oma silma" pilti just see silm paremini, millele pilt on mõeldud.

Mobiilil on kaks kõrvuti asuvat 5-megapikslist kaamerat, mis teevad pilte ja videosid  nii 2Ds kui 3Ds. Pilte saab ümber kujundada uue Tiltshift Effect funktsiooniga rohkem või vähem ruumiliseks. Kaamera töötab edukalt ka vähese valguse korral tänu suurele objektiivi avale (2,2). Video salvestatakse kuni HD ehk 720p kvaliteediga.

Telefonil on 4,3-tolline qHD ekraan ja 1.2 Ghz kahetuumaline Qualcomm Snapdragon protsessor.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.