fbpx CeBITi peateemaks järgmisel aastal saab usaldus ja turvalisus | AM.ee

CeBITi peateemaks järgmisel aastal saab usaldus ja turvalisus

CeBIT 2012 peateemaks saab „Managing Trust“ ehk usaldus ja turvalisus digitaalses maailmas, ütlesid Deutche Messe AG CeBITi korraldajad eelmisel nädalal Hannoveris toimunud esitlusel.

„Managing Trust“ on korraldajate sõnul CeBIT 2011 juhtteema „Work & Life with the Cloud“ loogiline edasiarendus. Pilvepõhiste lahenduste kasutamine kasvab jõudsasti ja suurim kasvupidur ongi ebapiisav usaldus nende lahenduste vastu.

Internetiturvalisuse olulisust näitab IT-turvallahenduste ettevõtte Symantec vastav uurimus. Selle järgi tekitasid online-kurjategijad eelmisel aastal kogu maailmas kahju 114 miljardi USA dollari ulatuses. Kui arvata sinna juurde ka aeg, mille ohvrid kaotasid, tõuseb see summa 388 miljardi USA dollarini. Küberkuritegevuse arengut kiirendab järjest kasvav mobiilsete seadmete kasutamine.

CeBIT 2012 peateema läbib kogu messi ja seda on tunda kõigil neljal CeBITi platvormil, lubavad korraldajad. Konkreetseid digitaalse ja ka füüsilise turvalisuse rakendus- ja lahendusstsenaariume näidatakse teemaplatvormil CeBIT Security World hallis 12.

Vaata eelmise CeBITi pilte siit.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.