fbpx LG toob müüki oma esimese kahe SIM-iga Androiditelefoni | AM.ee

LG toob müüki oma esimese kahe SIM-iga Androiditelefoni

Kahe SIM kaardi vajajatel on telefonide valik alati üsna kitsas olnud. Mittestandardse riistvara tõttu on nad pidanud leppima ka mittestandardse tarkvaraga - tavaliselt telefonitootja enda tehtud platvormil. Kuid LG Optimus Link Dual Sim (ehk LG Р698) paistab olema esimene kahe SIM-kaardiga Androiditelefon, mis siinkandis müüki tuleb.

Kahe SIM-kaardi toega Optimus Link töötab Android 2.3 platvormil. Ühe SIM-kaardi võib näiteks erakõnede jaoks telefoni panna ja teise kaardi ärikõnedeks. Mõlemad kaardid on korraga aktiivsed ja välja helistamiseks saab valida, milliselt SIM kaardilt kõne teha.

Telefon on varustatud ka kiiret sisujagamist võimaldava SmartShare´i liidese ning sotsiaalmeedia rakendusega Social+, mis lubab samaaegselt sooritada erinevate sotsiaalmeedia keskkondade uuendusi: jagada pilte, muusikat, videoid, GPS koordinaate ja muud teavet.

Optimus Link Dual Sim nutitelefonil on 3,2-tolline HVGA (320х480) puuteekraan, 3-megapiksline kaamera ja 1500 mAh mahtuvusega aku. Telefoni paksus on 11,7 mm.

Eestisse jõuab uus kahe SIM-kaardiga nutitelefon detsembri teises pooles. Orienteeruv hind välismaiste allikate põhjal võib jääda 200 euro kanti.

LG Optimus Hub spetsifikatsioonid:
Operatsioonisüsteem: Android 2.3 Gingerbread
Ekraani resolutsioon: 320x480 pikslit, 3.2"
Kahe SIM-kaardi tugi
Kaamera: 3.2 MP, 2048x1536 pikslit
USB: 2.0
Bluetooth: 3.0
Sisemälu: 150 MB
Wi-Fi: 802.11 b/g/n, DLNA
Aku: 1500 mAh, Li-Ion

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.