fbpx Tele2 hakkab pakkuma GSM-ühendusega valveseadmeid | AM.ee

Tele2 hakkab pakkuma GSM-ühendusega valveseadmeid

Tele2 Eesti hakkab sellest nädalast esimese mobiilioperaatorina pakkuma valveseadmeid, mida saab kasutada ükskõik millise toimiva SIM-kaardiga.

“Seadmed kas saadavad sõnumi, pildi või video häire kohta inimese telefonile või meilile ning selleks ei pea iga kuu turvafirmale kümneid eurosid maksma,” ütles Tele2 Eesti arendusdirektor Tarmo Osman ja lisas, et Eesti turvaturul on lihtsale ja odavale lahendusele veel ruumi küllaga ja mobiilioperaatorina saab Tele2 pakkuda kõige odavamat jooksvat teenust.


Tele2 pakutavatesse valveseadmesse saab sisestada ükskõik millise operaatori SIM-kaardi, kasvõi ettemaksuga kõnekaardi, peaasi, et see on aktiveeritud. Kõige soodsam turvaseadme ja kliendi vahelise andmeedastuse lahendus on masinalt-masinale ehk M2M Small pakett, mille kuutasu on 1,2 eurot ning see sisaldab juba nii andmemahtu kui sõnumeid.

Müüdavatest uutest turvaseadmetest on lihtsaim SIM-kaardiga liikumisandur, mis saadab autoriseerimata liikumise puhul kuni viiele telefoninumbrile infosõnumi.

Keerukamatest turvaseadmetest hakkas Tele2 müüma juhtmevaba valvesüsteemi ning GSM valvekaamerat, mis on nii vibratsiooni-, sooja-, heli- kui liikumistundlik ja teeb häire põhjusest pildi või video ja saadab selle kliendi telefonile või meilile.

Lisaks alustas Tele2 ka GSM-lülitite müüki, mis võimaldavad mobiiltelefoniga käivitada või välja lülitada näiteks radiaatori, saunakerise või ükskõik millise muu elektriseadme.

Kõiki lahendusi saab ise seadistada, paigaldada ning kombineerida teiste valveseadmetega. 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.