fbpx MasterCard tuli välja oma elektroonilise maksega | AM.ee

MasterCard tuli välja oma elektroonilise maksega

MasterCard tuli välja oma uue e-teenusega PayPass Wallet Services, mis on mõeldud pankadele, müüjatele ja partneritele lihtsaks elektrooniliseks arveldamiseks nii veebis kui poodides. E-teenus aitab turvaliselt maksta kas hiirekliki, tahvelarvuti ekraanipuute või nutitelefoni abil.

PayPass Wallet Services koosneb kolmest komponendist: PayPass Acceptance Network (PayPass Online ning PayPass Contactless), PayPass Wallet ja PayPass API. Nn digitaalse rahakoti teenus sisaldab ka arendusvahendeid pankade ja müügifirmade muude infosüsteemidega ühendamiseks. Ka teisi e-rahakoti süsteeme saab MasterCardi PayPass Online´iga ühendada.

Esimeste klientide hulgas, mis lubavad klientidel ostu sooritada PayPass Online checkoutiga, on American Airlines ja Barnes & Noble. American Airlines on PayPass Walleti integreerinud ka oma mobiilirakendusse.

PayPass Wallet Services teenused sisaldavad

  • PayPass Acceptance Networki (PayPass Online ja PayPass Contactless) – aitab vastu võtta elektroonilisi makseid sõltumata sellest, kas need on tehtud POS-is (müügipunktis) NFC-ga ehk kontaktivaba maksega või online´is kas arvuti, tahvli või nutitelefoniga. PayPass Online aitab ka e-poest kiiremini tellimuse esitada, ilma et peaks iga kord postiaadresse ja muid andmeid uuesti esitama.
  • PayPass Walletit – elektroonilise rahakoti täislahendus ettevõtete oma nn e-rahakoti teenuse väljatöötamiseks oma brändi all. Lahendus on avatud, seega kliendid saavad kasutada American Expressi, Discoveri, Visa või muid bränditud pangakaarte, aga maksta elektrooniliselt
  • PayPass API – lubab ettevõtetel ühendada oma e-rahakoti süsteeme PayPass Acceptance Networkiga.

MasterCard teeb teenuse kättesaadavaks kolmandas kvartalis 2012, kuid esialgu vaid USA-s, Kanadas, Suurbritannias ja Austraalias ning seejärel ka mujal maailmas millalgi hiljem.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.