fbpx Logica ja CGI liitusid | AM.ee

Logica ja CGI liitusid

Täna liitusid Kanada päritolu infotehnoloogia grupp CGI  ja Euroopa taustaga rahvusvaheline äri- ja infotehnoloogiateenuste ettevõte Logica. Logica Eesti tegevjuhi Avo Kase sõnul avaneb Logica Eesti jaoks Põhja-Ameerika dimensioon.

Kliendid ja mõlema ettevõtte töötajad saavad ühinenud ettevõttest kasu tänu kompetentsi kasvule, suurenenud finantsstabiilsusele ja globaalsemale haardele, mida suudavad pakkuda ühinenud Logica ja CGI grupp.

Logica Eesti tegevjuhi Avo Kase sõnul Eestis ühinemine suurt muutust kaasa ei too. "Teeme seda, mida oleme siiani teinud - jätkame jõudsalt kasvamist ja arenemist. Eesti üksuse seisukohast võib liitumine CGI-ga meile avada uusi ekspordi võimalusi teiselpool Atlandi ookeanit, kuid sellest on veel vara rääkida," lisas Kask.

Logica Eesti 2012. esimese poolaasta käive kasvas 37% võrreldes mullusega 2,1 miljonilt eurolt 2,9 miljonile eurole. Suur osa sellest kasvust langes ekspordi arvele. Aastalõpu eesmärk on saavutada 6 miljoni suurune käive ja tänase seisuga saab eeldada, et see prognoos ka täidetakse.

Logica ja CGI ühinemisel tekkinud ettevõte on suuruse poolest kuues IT-ettevõte kogu maailmas. Selles on esindatud 72 000 töötajat, 43 riiki ja 327 kontorit. Ühinemise teeb võimalikuks mõlema ettevõtte sarnasus - pühendumine klientide ja töötajate heaolule.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.