fbpx Logitech tutvustas Windows 8 jaoks loodud seadmeid | AM.ee

Logitech tutvustas Windows 8 jaoks loodud seadmeid

Logitech tutvustas oma esimesi spetsiaalselt Microsofti uue operatsioonisüsteemi Windows 8 jaoks loodud lisaseadmeid. Alates oktoobri lõpust on need saadaval, loodetavasti ka Eestis. Windows 8 seadmed on puuteliidesega töötamiseks loodud Logitech Wireless Rechargeable Touchpad T650 puutepadi ning Logitech Touch Mouse T620 ja Logitech Zone Touch Mouse T400 hiired.

Logitech T400 Zone Touch Mouse hiir pakub lisaks tavalistele hiirefunktsioonidele kiiret juurdepääsu uue operatsioonisüsteemi käskudele. Hiire klaasist puutepind võimaldab sõrmedega sujuvat horisontaal- ja vertikaalkerimist. Lisaks pääseb kasutaja T400 Zone Touch Mouse puuteala mis tahes punkti toksamisega otse lemmikrakenduste juurde Windows 8 avalehel.

Mittelibiseva kummiäärisega hiir pakub lisaks traditsioonilise hiire funktsioonidele horisontaal- ja vertikaalkerimise võimalust.

Logitech T650 juhtmevaba akutoitel puutepadi on suure sileda klaaspinnaga ja toetab Windows 8 juhtliigutusi, kiirendab navigeerimist ning annab sõrmedele rohkem liikumisruumi. Osutada, klõpsata ja kerida saab sõltumata sõrmede asukohast puutepinnal. Windows 8 võimaldab ka juhtliigutusi rakenduste (appide) vahetamiseks puutepadja äärtes, rakendusteriba ja käsuikooniriba aktiveerimist, kahe näpuga suumimist ja kolme näpuga libistamist avalehele naasmiseks.

Kogu puutepadi on üks suur klaaspind, millel näpud sujuvalt libisevad. Vasak- ja paremklõpsu saab teha puutepinna igas punktis.

Logitech T620 puutehiirel on sujuvat navigeerimist võimaldav puutepind, millel sarnaselt puutepadjale saab juhtliigutusi teha hiire pinnal mistahes punktis, ka äärtel – et kõik funktsioonid, nt horisontaal- ja vertikaalkerimine ja rakenduste vahetamine oleksid intuitiivsed.

Juhtmevaba hiir on stiilse välimuse ja käepärase kujuga, et käsi ei väsiks ka tundidepikkusel kasutamisel. Laserilähedane optiline andur tagab hiireliigutuste täpsuse enamikul lauapindadel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.