HP uus turvatarkvara ütleb kadunud arvuti asukoha

HP pakub alates sellest kuust äriklassi sülearvutitele jälgimis- ja andmete taastamise teenust, millega saab arvuti varguse või kadumise korral kaitsta andmeid ja hiljem ka arvuti üles leida, kui veab.

“Iga ettevõtte turvapoliitika oluline osa on andmete turvalisus ning üks suuremaid riske on sülearvutid, mis sageli majast välja satuvad,“ ütles HP partnerlussuhete juht Eestis Hendrik Lätti. Lätti lisab, et ajal, mil sülearvutid töökohtades üha rohkem kasutust leiavad, tuleks kindlasti üle vaadata ja uuendada turvanõudeid ja andmekasutuspõhimõtted.

HP jälgimis- ja andmete taastamisteenus on tsentraalselt hallatav ja sobib nii väikefirmadele, haridus- ja riigiasutustele kui ka suurtele rahvusvahelistele ettevõtetele, mis haldavad oma võrkudes tuhandeid arvuteid.

Teenuse kasutamiseks tuleb registreerida kasutaja ning aktiveerida arvutisse eelnevalt installeeritud tarkvara. Spetsiaalse seirekeskuse abil on võimalik välja selgitada kaotsiläinud või varastatud arvuti asukoht.

Oluline lisa HP uues garantiilaienduse paketis on tsentraalne andmete kustutamise funktsioon, mis lubab kaotsiläinud või varastatud arvutist kustutada ettevõtte jaoks tundliku info.

Selline uus garantiilaiendus on Eestis saadaval alates juuni keskpaigast ja paketi orienteeruv maksumus aastas on 560 krooni.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.