Poolast tuleb uus hitt-odavtelefon: Vertis You

Eelmise aasta detsembris kerkis mobiilimaastikul esile uus tegija Euroopast - Overmax. Nende populaarseim mobiil Vertis oli Eestis kingikotis või ostukorvis seitsmel protsendil nutitelefonide ostjatest. Populaarsuse taga oli kindlasti ka odav hind, sest paljud vanemad said lõpuks rahuldada õpilase soovi üks neile üks korralikum nutitelefon hankida. Vertise odavaim versioon neljatollise ekraaniga maksab nüüd Klickis näiteks vaid 80 eurot. Mobiilioperaatorid seda tootjat oma poes ei paku.

Samale telefonile peale kasvanud uus põlvkond - Vertis You. Reklaamide järgi tundub see olevat sõbrapäevatelefon, aga Eestisse jõuab 30. märtsil.

Overmax Vertise eelmise põlvkonna 02 Plus´i järglane You on samuti 3G-ga ja kahe SIM-iga, kuid 5-megapikslise kaamera asemel on aga nüüd 8-megapiksline, lisandunud on korpuste värvivalik. Ega palju muud uuendatud polegi - Overmax teeb uusi mudeleid väga tihti ja uuendusi korraga palju pole. Iseenesest oleks ju võinud mälu ka natuke juurde panna ja ekraanile punkte tihedamalt, aga eks üliodav hind seab oma piirangud.

Korpuse võimalikest värvidest on valida sinine, punane, roosa ja mündiroheline. Värvilised akukaaned on vahetatavad ja telefoniga on kohe kaasas terve komplekt erinevaid värve.

Jälle on kaasa pandud hulk koormavat kaasavara: Zumi, GG, Radio, EasyCall, Coigdzie, Dziennik Gazeta Prawna, Antywirus Avast, 7digital, Yanosik ja Onet News.

Täpsemad tehnilised andmed on siin, hind selgub peagi (aga ilmselt saab seegi telefon olema üks odavamaid Eestis):

Operatsioonisüsteem:

Android 4.2

Protsessor:

Mediatek MT6572 Dual Core Cortex A7

Ekraan:

4" IPS 2, 480x800 pikslit

Operatiivmälu:

512 MB

Välkmälu:

4 GB

 

Kaamera: 2x   (1,3 MP, 8 MP)

microUSB

miniJack

GPS

WiFi

Bluetooth

G sensor

microSD kuni 32 GB

Dual SIM

3G modem Aero2 toega, 900/2100 MHz

Aku:

1700 mAh

Mõõtmed:

123,1 mm x 64 mm x 11,2 mm

Korpuse värvid:

must, valge (lisanduvad värvilised tagakaaned)

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.