fbpx Toimetus valis ka: aasta äritelefon 2014 on... | AM.ee

Toimetus valis ka: aasta äritelefon 2014 on...

Eelmisel nädalal otsustasid AM-i lugejad, milline on nende meelest aasta parim äritelefon. Nädalavahetus puhkust ja juba koguneski AM-i kaasautorite-toimetajate seltskond Tartu maantee Mack Bar-B-Que´sse oma lemmikut valima.

Valik oli seekord subjektiivsem kui varem. Igaüks rääkis oma isiklikest muljetest. Väga palju parameetreid ei mõõdetud. Telefonid on suures osas sisemiselt ühtviisi head, vahed on väikesed. Aga käes istumine ja kasutusmugavus on olulised. Mõne jaoks ka suurus. Ja mõne jaoks aku kestvus.

Koos burgerite manustamisega hakkasid selguma ka osalejate esikolmikud. See telefon, mille mõni testija valis esimeseks, sai rohkem punkte, teine koht vähem ja kolmas veel vähem. Võitis see mobiil, mis sai kõige kõrgemaid kohti.

Küsimus eelmisest korrast, kas lugejate arvamus erineb kuidagi ka žürii omast, sai vastuse. Natuke erines, aga mitte palju. Edetabel on selline:

1. Sony Xperia Z3 Compact
2. HTC One M8
3.-4. Sony Xperia Z3
3.-4. Huawei Ascend Mate7
5. Nokia Lumia 930
6.-7. Cat S50
6.-7. iPhone 6
8. Note 4

Niisiis, kaasautorid eelistasid Sony Xperia Z3 kompaktsemat varianti. Huawei tõusis kõrgemale osaliselt ka tänu sellele, et oli lõpphindamisel isiklikult kohal - kõik said näppida.

Sekka sattus ka üks lugejate poolt mittehääletatud telefon - Cat S50. Aga miks ka mitte - kui keegi müüb saemeestele saekette, siis Cat S50 on igati ärikohane juhi telefon, mis müügiläbirääkimisel lauale panna. Pealegi võib sellega hea olla ka metsas või laos kolada.

OSALEJAD:
Tarmo Lindström
Kristjan Karmo
Jaan Vare
Anti Puusepp
Madis Veskimeister
Marko Habicht
Kalev Lilleorg
Kaido Einama

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.