Linxtelecom Estonia ostis Norby Telecomi äriüksused

Telekommunikatsiooniettevõtted Linxtelecom ja Norby Telecom allkirjastasid ostu-müügilepingu, mille kohaselt Linxtelecom omandas käitistena Norby Telecomi andmesideteenuste ja IP-kõneside (VoIP) äriüksused.

"Linxtelecomi strateegiaks on areng nii läbi orgaanilise kasvu kui ka läbi valikuliste ettevõtete omandamise," ütles Erki Urva, Linxtelecomi Baltikumi juht. "Norby Telecomi äriüksused pakkusid meile huvi just seetõttu, et nad võimaldavad paremini teenindada meie sihtklientuuri – nõudlikke ärikliente ning lisaks laiendavad nad märkimisväärselt ka Linxtelecom Estonia tegevusgeograafiat."

Kahe ettevõtte esindajate poolt allkirjastatud lepingu kohaselt lähevad kõik lepingu objektideks olnud andmeside ja kõneside äriüksustega seotud operatsioonid Linxtelecomile üle seisuga 1. juuni – see puudutab nii äriliinide tehnilist poolt, kliendibaasi kui ka inimressursse. Seega hoolitseb omandatud äriliinide jätkusuutlikkuse eest juba täna Linxtelecom.

Ostetud äriüksuste koosseisu kuuluvad enam kui 700 kliendi kliendilepingud, laiaulatuslik valguskaablivõrk Tallinnas, Tartus, Jõgeval, Paides ja Narvas, lepingud töötajate ning äripartneritega. Samas kavatseb Linxtelecom soetatud võrgu uuendamisesse investeerida lähiaegadel miljoneid kroone.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.