Eesti elektrivormeli ehitajad said Net Groupi rahalise toetuse

Net Group alustab Formula Student Team Tallinn toetamist, et aidata Eesti noortel vormeliehitajatel arendada maailmatasemel elektrivormelit.

„Formula Student on hea näide projektist, kus erarahastus toetab innovatiivset tootearendust,” rõõmustas meeskonna kapten Sander Tomson. „Net Group mõistab, kui oluline on arendada Eestis tippinseneeria lahendusi. See annab võimaluse Eesti andekatele noortele leida huvitavad väljakutsed ja õpetab lisaks tehnoloogiale ka meeskonnatööd ja pühendumist eesmärkidele.“

„Formula Student projekt on ideaalne näide Eesti inseneeria tippsaavutusest. Kuna hea inseneri panus kogumajandusprodukti on kaks korda suurem, kui keskmine, usume, et Eesti rahvusvaheline edu tulevikus baseerub inseneriteadustel. Net Group usub Eesti innovatiivselt andekatesse noortesse ning on kindel, et toetades andekaid insenere ja leidureid, saab Eesti areneda maailmatasemel inseneeriamaaks,“ ütles Net Group-i tegevjuht Priit Kongo

Formula Student on ülemaailmne võistlus kujutab endast üheistmelise vormelauto projekteerimist, ehitamist ja hiljem auto tutvustamist, sellega erinevate katsete läbimist ning võidusõitmist ringrajal. Projektis osalemine annab tudengile reaalse kogemuse auto projekteerimises ja valmistamises ning tutvustab noortele inseneridele autotööstuse majanduslikku poolt.

Eelmisel aastal sai Formula Student Team Tallinn maailmakonkurentsis 4. koha. Käesoleval aastal ehitab meeskond süsinik-monokokk raamile 4 mootoriga ja keskse akupangaga elektrivormelit. Kogu vormel on täiesti uus ning täis maailmatasemel tipptehnoloogiat. Vormeli arendustöö on jaotatud erinevate tiimide vahel. Iga tiim vastutab oma valdkonna eest ja paljudes valdkondades kasutatakse täiesti uusi tehnoloogiaid.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.