fbpx ÜLESKUTSE: Aita leida konkursile Eesti parimaid mobiiliäppe ja võida võimas Läti telefon! | AM.ee

ÜLESKUTSE: Aita leida konkursile Eesti parimaid mobiiliäppe ja võida võimas Läti telefon!

Kuni 2. maini saab esitada kandidaate Eesti parima mobiiliäpi konkursile. Selleks, et julgustada Eesti äpitegijaid oma mobiilirakendust konkursile esitama, teeb AM enne eel-rahvahääletuse - igaüks saab teatada oma lemmiku. Kõigi parima rakenduse soovitajate vahel loositakse välja Läti telefon Just5 Freedom X1.

Selleks, et osaleda eelvalimisel ja mobiili loosimisel, kirjuta lihtsalt selle Facebooki postituse kommentaaridesse oma lemmik-äppi ametlik nimi.

Jaga seda postitust ka sõbraga, et võimalikult palju rahva häält oleks.

AM proovib populaarseimate äppide tegijatega hiljem ühendust võtta ja soovitab neil oma kandidatuur 2. maiks kindlasti esitada, sest kasutajad peavad nende toodet heaks ja soovitavad julgelt.

Eesti parima mobiilirakenduse konkurss on suurim riiklik tehnoloogiakonkurss, millel osalevad juba toimivad lahendused. Konkursile saab mobiilirakendusi esitada kuni 2. maini aadressil
konkurss.eesti.ee/kandideeri

Žürii hindab kandideerimiseks saadetud rakendusi, mis on kvaliteetsed, mugavad, millest tõuseb majanduslikku kasu või mis aitavad parandada inimeste elukvaliteeti mõnel muul moel. Rakendusi võivad esitada nii erafirmad, riiklikud organisatsioonid, vabakond kui ka üksikisikud.

Konkursi žüriisse kuuluvad Asko Seeba (Mooncascade), Margus Uudam (Karma.vc), Anna Piperal (e-Estonia Showroom, WSA Mobile), Kristel Viidik (Testlio.com), Lauri Läheb (NutiKaitse 2017), Tajo Oja (Fraktal) ja Rain Rannu (Fortumo).

Lisaks parima mobiilirakenduse peaauhinnale jagatakse välja auhinnad erasektori, avaliku sektori ja vabakonna kategooriates, samuti antakse välja NutiKaitse 2017 eriauhind rakendusele, mis on lahendanud kõige paremal moel kasutajaturvalisuse. Eraldi äramärkmise saab konkursil ka rahva lemmik, mis valitakse hiljem nominentide hulgast.

Enne aga, kui konkursile esitamise tähtaeg kukub, saab igaüks aidata oma lemmiku teadaandmisega - kui rahvas ikka palju on soovitanud, siis võiks ju see äpp ka lõpuks konkursil osaleda.

Hääletamine lõpeb 1. mai õhtul, et jääks veel natuke aega ankeeti täita ja populaarseid äppe kandidaatideks esitada.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.