fbpx Väljaspool Euroopa Liitu ei tühjene rahakott mobiilse internetiga enam nii kiiresti | AM.ee

Väljaspool Euroopa Liitu ei tühjene rahakott mobiilse internetiga enam nii kiiresti

Alates eilsest on ligi poolesajas eestimaalaste eelissihtkohas, mis asuvad väljapool Euroopa Liitu, võimalik Telia klientidel tarbida mobiilset internetti senisest tunduvalt soodsamalt.

Telia Eesti rändlusteenuse juhi Helve Rammuli sõnul jõudsid 11. aprillil turule uued interneti nädala- ja päevapaketid, mis pakuvad koguni 45 eestlaste poolt enimkülastatud välisriigis väljaspool Euroopa Liitu varasemaga võrreldes palju soodsamat mobiilse interneti kasutamist.

„Uued nädalapaketid sisaldavad kindla tasu (alates 25 euro) eest 1 GB ulatuses mobiilset internetti. Nende riikide hulka, kus saab soodsalt ja muretult mobiilset andmesidet tarbida, kuuluvad edaspidi USA ja Venemaa kõrval veel Šveits, Brasiilia, Iisrael, Malaisia, Araabia Ühendemiraadid, Austraalia, Mehhiko, Egiptus jpt. Nädalapakettide koostamisel lähtusime sellest, et keskmiselt on 1 GB nädalas säärane maht, mille puhul ei ole vaja mobiilset internetti reisil üldse välja lülitada,“ selgitas Rammul.

Tema sõnul pole varem Eestis olnud nii head rändluspakkumist, mis hõlmaks nii suurt riikide hulka.

Lisaks uutele nädalapakettidele tuli Telia välja ka soodsate päevapakettidega, mis aitavad kontrollida välisriigis viibides päevast internetikasutust.

„Kui varem oli paljudes välisriikides suhteliselt kallis mahupõhine arvestus, siis nüüd saab populaarsetes sihtriikides nagu Indoneesia, Austraalia, Mehhiko, Puerto Rico, Egiptus ning veel 45 välisriiki palju soodsamalt mobiilset internetti kasutada Päevapaketi näol,“ selgitas Rammul.

Täpsemalt saab uute nädala- ja päevapakettide kohta infot Telia veebilehel.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.