fbpx CEBIT ei rabelenud välja ja lõpetab | AM.ee

CEBIT ei rabelenud välja ja lõpetab

Kuigi sel ajal muutus CEBIT tehnoloogiamessist tehnoloogiafestivaliks, ei suutnud pika ajalooga ning vahepeal maailma suurimaks arvutimessiks nimetatud Hannoveri üks olulisemaid messe vastu pidada. 2019. aastal seda enam ei tule.

Vaatamata aasta alguses käivitatud suurele kampaaniale, ajakirjanikele ja külastajatele korraldatud lisaüritustele ja täielikult ümbertehtud stsenaariumidele, kus isegi sündmuse aeg märsist juuni keskele toodi, jäid külastajanumbrid kesiseks ning CEBIT ei võitnud noorema põlvkonna tähelepanu, mis oli suvise festivali eesmärk.

Tipphetkedel aastatuhande vahetusel külastas CeBITit ligi 850 tuhat külastajat. Siis hakkas see hääbuma. Arvutiüritusest ei saanud enam asja, tähelepanu keskmesse tõusid tarbijaelektroonika- ja mobiilimessid. Viimane, 2018. aasta suve uue kontseptsiooniga "festival" tõi aga veerandi tipuhetkede külalistest. See teeb umbes paarsada tuhat külalist. Eksponente oli ka mitmesaja võrra vähem ja juba aastaid tagasi loobusid mitmed tehnoloogiahiiud CeBITil osalemast. 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.