Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

Head Hiina Uut Aastat! Parimad pakkumised kevadpühadeks on nüüd kohal

(Sisuturundus)

Hiina uus aasta saabub kuukalendri järgi teise kuuloomisega peale talvist pööripäeva. Sel aastal siis 5. veebruaril. Kuigi paljud Hiina tehased ja e-poed puhkavad kuni 10. veebruarini, ei tähenda see veel e-kaubanduse seiskumist. Kuigi Hiina ladudest võib kaupade kohaletoimetamine kohati kesta kauem kui tavaliselt, saab kiirelt asjad kätte Euoopa ladudest, mille ladude numbrid Gearbestist ostes on FAST 29FAST08FAST23, FAST30 - kõik need laod asuvad Euroopa Liidus ja sealt tuleb lkaup kohale 3-5 tööpäevaga. Seega - veel jõuab sõbrapäevakauba ära tellida.

Aga nagu öeldud, ka Hiinast otse tellides on kohaletoimetamine vaid kohati aeglasem, sest ka pühade ajal töötavad laos valvetröötajad, kes proovivad niipalju kui võimalik tellimusi teele panna, et need kohe esimesel võimalusel postiga saaja poole liikuma hakkaks.

Siin aga on traditsioonilised uue aasta pakkumised, mis on ka üks aasta soodsaimatest hetkedest endale e-poest midagi head tellida.

Kuni 80% hinnast alla - uue aasta maandumislehekülg

Hiina uusaastapakkumised

Kui alustad sellelt lehelt, siis leiad kohe üles enamuse uue aasta pakkumistest. 

Mitmed tooted on kuni 80 protsenti soodsamad, mõned eriti head pakkumised isegi veel odavamad. Otsisime mõned parimad diilid välja.

Kõik-ühes ruuter-akupank-kõlar -81% (13,27 eurot)

Edianmao kõlar

EDIANMAO M8 WiFi Small Portable Speaker 3G Wireless USB Router 5000mAh Power Bank on sobiv reisikaaslane, mis aitab liikvel olles nii teisi nutiseadmeid turgutada, WiFit jagada kui ka muusikat kuulata, sest sisaldab väikest kõlarit. 5000 mAH akupanka saab kasutada kahe USB-pesaga korraga kaht seadet laadides, microSD kaardilugeja on USB abil ühendatav arvutiga, nii saad seda kasutada ka mälukaardilugejana.

Kõndimismasin - sest väljas on praegu väga libe! (-42% ehk 380,55 eurot)

Xiaomi Youpin A1

Just sobival ajal, kui kõnniteed on etriti libedad ja kaetud salakavala lumega, võib omale tellida koduse Xiaomi trennimasina A1 Folding Walking Machine Gym Equipment Fitness kõndimiseks. Ja kevadel läheb niikuinii veel libedamaks - seega suvehooajaks ja järgmisteks aastateks enda vormi saamiseks ja vormis hoidmiseks on tegemist pikemaajalise investeeringuga. See on lihtne kokkupandav seade, mida saab ka igale poole kaasa võtta. Suure asja puhul peab arvestama suurema postikuluga - ligi 22 eurot.

Muutliku ilma jaoks - kodune ilmajaam (-38% ehk 47,79 eurot)

Fanju.

Selleks, et olla alati kursis väljas toimuvaga ning isegi teatud määral ennustada, mis tuleb, aitab FanJu FJW4 Color Wi-Fi Weather Station. Kuna tegemist on üle WiFi äpiga ühendatava seadmega, saad ilma vaadata alati ükskõik kus olles nii koduselt andurilt kui kohaliku ametliku jaama näitusid ja ajalugu graafikutena. Samuti on netist kogutud järgmise nelja päeva ennustus sinu asukoha jaoks.

Võid ka nii õhuniiskuse kui temperatuuri järgi alarme seada, et mobiil kohe teada annaks, kui midagi ekstreemset väljas juhtub. Seadmega saab ühendada kuni kolm välist andurit, millel on ka väike ekraan temperatuuri ja õhuniiskuse näiduga ja mis töötavad kuni 60 meetri kauguselt raadiühendusega keskuse külge ühendades. Kaasas on üks välisõhu andur.

Juhtmevabad nööpkõrvaklapid poole hinnaga - 15 eurot

Alfawise A7

Alfawise A7 TWS Wireless kõrvaklapid on laadimiskapsliga, mis annab energiat kolm kõrvaklappide akutäit kuni neljaks tunniks, Bluetooth-ühendusega ja mikrofoniga kõnede tegemiseks. 

Kupongiga odavamalt!

Siin aga on mõned pakkumised, mida mujalt ei näe, sest vaja on teada kupongikoodi. Tänase päeva kupongikaup on selline.

  • Xiaomi Mi 8 Pro 4G nuhvel - 

    GBMPPSNJ (kupong kehtib 15. veebruarini)

  • SIBOLAN S13 13,3-tolline IPS 2560x1440 2k QHD HDR kaasaskantav monitor - 

    GB-07SBL

  • Utorch Sofirn C8F 3500lm taskulamp - 

    GBEXBSP122

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.