fbpx Robotid tulevad - leia sobiv omale koju põrandat tolmust puhastama | AM.ee

Robotid tulevad - leia sobiv omale koju põrandat tolmust puhastama

(Sisututundus)

Robotid kodus? Jah, muidugi, kui need aitavad tube korras hoida ja intelligentselt puhastada. Uued kodurobotid teavad, kuidas takistustest mööduda, puhastada kas kuivalt või niiskelt ja teha korda maha loksunud või pudenenud mustus.

Gearbestil on praegu välja pakkuda kolm väga soodsat robottolmuimejat.

360 S5 Smart - lasernavigatsiooniga

 
LDS lidariga 360 S5 Smart on täpne ja põhjalik: skännib laseriga ümbrust 2160 korda sekundis ja teab täpselt, kus tööjärg parajasti on. Akust jätkub 110 minutiks tööks. Masin tunneb ära põrandapinnad ja vastavalt sellele reguleerib võimsust ja puhastusprogrammi.

Viomi V2

Viomi robottolmuimeja

Robottolmuimeja Viomi V2 on täpne planeerija ning oskab laserskänneri abiga kaardistada kogu elamise. Ükski nurk ei jää puhastamata ja midagi ei käida üle topelt. 

Selle roboti jaoks pole vaja magnetmärgiseid või muid äärte märgistajaid, laseriga kaardistatakse toad automaatselt ning jätkatakse alati sealt, kus pooleli jäi, kui oli vaja näiteks keset põrandat tagasi laadimisjaama vahelpeal pöörduda.

360 S7

 
See robot teeb nii kuiv- kui märgpuhastust ja imeb puhtaks ka suurema mustuse. Võimas robot saab hakkama kuni 180 ruutmeetriga ja lubab valida erinevaid puhastusrežiime kaardilt. Töööaeg on kuni 90 minutit.

Kupongiga GB-360S7 saab selle roboti praegu 360 euroga. Lisaks - esimesele sajale ostjale elektriline hambahari.

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.