fbpx LinkedIN valis Eesti idufirma 25 kuumima startup-tööandja hulka | AM.ee

LinkedIN valis Eesti idufirma 25 kuumima startup-tööandja hulka

Eesti iduettevõte Monese valiti äri-sotsiaalvõrgustiku LinkedIn poolt Suurbritannia parima 25 startup ettevõtte hulka, kus professionaalid hetkel kõige enam töötada soovivad. Monese on LinkedIn´i TOP-listis 17. kohal.

LinkedIn avalikustas 2019 aasta ihaldusväärseimad startivad ettevõtted, mis ei ole vanemad kui seitse aastat. Need on kiiresti kasvavad, üle maailma talente kaasavad ja tihti elamise ja töötamise tavapäraseid piire nihutavad ettevõtteid. LinkedIn´i list koostati 645 miljoni liikme tegevust analüüsides.

2015. aastal startinud Monese pakub mobiilipõhist pangandusäppi, mis võimaldab uude riiki elama asunud inimesel luua omale maksekonto kõigest kolme minutiga. Praegu tegutseb Monese 31 Euroopa riigis ja kevadel teatas ettevõte esimese miljoni kasutajani jõudmisest. Järgneva aasta jooksul plaanib Monese laienemise käigus luua 400 uut töökohta.

Moneses on hetkel enam kui 70 ametikohta täitmisel Tallinnas, Londonis, Lissabonis, Berliinis, samuti Austrias, Hispaanias ja Itaalias. Tallinna Telliskivi loomelinnakus asub 200 töökohaga Monese suurim kontor. Aasta lõpuks on plaanis kõik kontorikohad Eestis täita ning seejärel laieneda veelgi.

Monese töötajate värbamisse panustavad mitmes erinevas riigis värbamisagentuurid, samuti tegeleb igapäevaselt uute inimeste leidmisega kuus Monese oma töötajat. Iga värvatud töötaja saab omale kaasa Monese aktsiaoptsiooni.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.