fbpx Veiko Sepp alustas tööd Levira juhatuse liikme ja müügidirektorina | AM.ee

Veiko Sepp alustas tööd Levira juhatuse liikme ja müügidirektorina

AS Levira müügidirektori ja juhatuse liikmena alustas tööd Veiko Sepp, keda me varem tundsime telekommunikatsiooniettevõtte Ericsson Balti riikide ettevõtete juhina ning hiljem idufirmade mentori ja ärinõustajana.

"Oma pika karjääri vältel on Veiko Sepp algatanud ja ellu viinud hulganisti eesrindlikke projekte, sealhulgas 2G, 3G ja 4G võrkude käivitamist ning mobiilinterneti teenuste arendamist. Veiko kogemustepagas on suureks toeks Levirale ja meie klientidele, kuna Veiko paistab silma laiade teadmistega IKT-sektori tänasest ja homsest päevast, tundes ka telekomisektori köögipoolt. Veiko ametisse asumine kattub kenasti Levira äristrateegiaga ja aitab kaasa ettevõtte kasvule ja uutele turgudele laienemisele," ütles AS-i Levira juhatuse esimees Tiit Tammiste.

"Mul on rõõm liituda Leviraga ajal, mil ettevõttel on käsil mitu põnevat uut algatust ja tootearendust, mis vastavad kiirelt arenevatele klientide vajadustele," ütles Veiko Sepp. 

Enne Leviraga liitumist töötas Sepp 22 aastat tehnoloogiaettevõttes Ericsson, juhtides Balti riikide tütarettevõtteid ja arendades 4 aasta jooksul uusi ärivaldkondi Kirde-Aasia regiooni transpordi-, energia- ja meediaettevõtetega.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.