fbpx Üle õhu levivat Elisa Elamust näeb tänasest kõrgresolutsiooniga | AM.ee

Üle õhu levivat Elisa Elamust näeb tänasest kõrgresolutsiooniga

Alates tänasest, 28. veebruarist saavad Elisa Elamuse üle õhu kliendid ilma lisatasuta vaadata 20 telekanalit kvaliteetse HDresolutsiooniga telepildiga.

Kõrglahutusega telepilt edastatakse uue kodeeringuga, mis võimaldab saata varasemast oluliselt rohkem andmeid ja tõsta niimoodi telepildi kvaliteeti.

Kui varasem Elisa poolt üle õhu mobiilse andmesidega edastav telepilt oli 576i resolutsiooniga, siis tänasest edastatav uus telepilt on ligi kaks korda parema resolutsiooniga. Kõiki HD-kanaleid edastatakse 1080p resolutsioonis.

"Möödunud aastal alustasime Elisa Klassiku üle õhu klientidele HD-telepildi pakkumist koostöös Leviraga ja paralleelselt arendasime lahendust ka Elamuse üle õhu klientidele edastamiseks. Hea meel on täna tõdeda, et kõik Elisa TV-kliendid näevad parimat valikut kanalitest kõrgresolutsioonis," ütles Elisa TV-teenuste valdkonna juht Silver Soomre.

"Kõrgem resolutsioon toob televaatajatele mitu korda parema ja teravama telepildi, kus on lihtsalt märgatavad ka väiksemad detailid."

Kokku näevad Elisa kliendid HD-kvaliteedis 20 kanalit. Nende hulgas on kõik kodumaised kanalid nagu ETV, ETV2, Kanal2 ja TV3, aga ka spordikanalid nagu TV3 Sport ja TV3Sport 2. Teistest kanalitest on kõrgresolutsioonis nähtavad Sony Channel, Sony Turbo, Filmzone, ETV+, Viasat Explore, Viasat History, Setanta Sports, MCM Top, 3+, Kidzone+ ja TV3 Film.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.