fbpx Tehnoloogiakonverents Latitude59 lükkub koroonaviiruse tõttu edasi 27.-28. augustile | AM.ee

Tehnoloogiakonverents Latitude59 lükkub koroonaviiruse tõttu edasi 27.-28. augustile

Tehnoloogia, ettevõtluse ja innovatsiooni konverents Latitude59 lükkub edasi seoses maailmas leviva koroonaviirusega. Latitude59 2020 toimub 27.-28. augustil. 

Pärast arutelusid Terviseameti, Tallinna linna, ürituse partnerite ja meeskonnaga otsustas Latitude59 sündmuse edasi lükata, et aidata kaasa koroonaviiruse leviku tõkestamisele ning tagada osalejate, partnerite ning meeskonna turvalisus üritusel. 

Kuigi hetkel ei ole Eestis viiruse kohapealse laialdase leviku tõenäosus kõrge, siis arvestades Latitude59 2500 osalejani küündivat rahvusvahelist publikut, on ürituse edasilükkamine õige samm, et aidata kaasa koroonaviiruse leviku tõkestamisele, otsustasid korraldajad.

“Otsus Latitude59 edasi lükata tuli raske südamega, kuid vaadates olukorda üle maailma ning võttes arvesse Terviseameti soovitusi, siis oli see ainuõige. Publiku ja meeskonna turvalisus on meie prioriteet. Kui nüüd vaadata lootusrikkalt edasi, siis kasutame juurde saadud aega ja teeme tööd, et sündmus saaks veelgi parem,” ütles Latitude59 juht Maarja Pehk.

Piletid, mis on ostetud enne ürituse edasilükkamist, kehtivad ka 27.-28. augustil. Latitude59 meeskond lubab anda endast parima, et kõik praeguseks avalikustatud esinejad kõneleksid ka sündmusel augustis.

Täpsemat ja jooksvalt uuenevat infot saab Latitude59 kodulehelt www.latitude59.ee.

Latitude 59

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.