Kolm head fototöötlus-äppi, millest sa varem ilmselt polnud kuulnud

Ilmselt on kõik vähemalt korra elus proovinud mõnda pilditöötlusäppi kas siis filtrite lisamiseks, värvide rõhutamiseks või iluvigade peitmiseks. Töötlusäpid tulevad appi pildi ilusamate külgede rõhutamisel ja põnevate efektide lisamisel.

Äpipoodides on tuhandeid erinevaid rakendusi, mis ulatavad abikäe fotode täiustamiseks. Vaatamata sellele võib sotsiaalmeedias näha palju võrdlemisi sarnase värvigamma või filtriga fotosid. On aeg tuua päevavalgele mõned vähemtuntud äpid, millega ise Instagramis teerajajaks saada uut tüüpi töötlustega.

  1. YouCam Perfect on lõbus tööriist, mis pakub mitmekülgseid fototöötluse võimalusi ning isegi videojuhiseid, kuidas enda pilte kõige paremini töödelda ja milliseid külgi rõhutada. Keegi ei taha ju ebaloomulikke ja ületöödeldud fotosid – seega kui sa ei ole täiskohaga sotsiaalmeediaspets, siis tulevad kõik nipid kasuks.
  2. VIMAGE võimaldab piltidele sõna otseses mõttes elu sisse puhuda. Lisa huvitavaid liikuvaid animatsioone või muuda staatilised fotod live piltideks. Äpist leiab unikaalseid filtreid ja preset’e ning seal saab hõlpsasti piltide tausta või fookust muuta. Kõik, mida töötlemiseks vajad.
  3. Cartoon Photo Filter rakendusega saad panna proovile enda loovuse ja kunstiande. Kindlasti oled näinud neid populaarseid multifilmi efektiga fotosid, Cartoon Pictures äpp on üks võimalus nende tegemiseks. Spetsiaalne algoritm töötleb valmis pilti või võimaldab jäädvustada efektiga foto.

Äpid töötavad pea kõigis nutiseadmetes - nii Androidi kui iOS-i operatsioonisüsteemiga telefonides ning neid saab lisaks alla laadida ka uuelt Huawei AppGallery platvormilt, mis on vajalik uute Huawei telefonidega, kuna neis pole Google´i äpipoodi.

Enamikes nutitelefonides on lihtsamad pilditöötlusvõimalused juba sisse ehitatud, seega saab otse telefoni galeriist muuta piltide värvi ja omadusi, lõigata sobivasse suurusesse ning leida lihtsamaid filtreid. "Näiteks Huawei P40 ja P40 Pro telefonides tuleb selle juures appi tehisintellekt ning huvitava lisandina on seal „Golden Snap“ funktsioon, mis jäädvustab 1,4 sekundiga 40 pilti ja teeb soovituse kuni kolme parima foto kohta. Lisaks saab funktsiooni abil eemaldada taustalt möödujaid ja liigset peegeldust pindadelt," ütles Huawei koolitusjuht Jekaterina Mishina.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.