Video: DJI Osmo Action - mõttetu junn või mõistlik investeering?

Seikluskaamerad on populaarsust kogunud sellest ajast, kui esimesed GoProd turule jõudsid. Eesmärk oli anda tööriist lihtinimesele, millega saab ta luua professionaalse välimusega action-kaadreid. Tänaseks on konkurents tihe ning firmasid, kes seikluskaameraid toodavad, märksa rohkem.

DJI esimene seikluskaamera Osmo Action avalikustati augustis 2019 ning see astus nii mõneski mõttes GoProle kannale. Tegu on siiani videomaastikul palju kasutust leidva seadmega, mida arvustajad siiani soovitavad.

Peamisteks märksõnadeks on elektrooniline stabilisaator, kergesti vahetatavad läätsed ning ette suunatud ekraan, loomulikult ka veekindlus.

Paraku ostavad seikluskaamera endale sageli inimesed, kelle elu ei ole väga seiklusrohke. Aina rohkem jääb kõrvu tõsiasi, et kaamera vedeleb lihtsalt riiulil või sahtlis, nagu see kipub juhtuma ka pisikeste mobiiltelefonide stabilisaatoritega.

 
Võtame karbist välja DJI Osmo Actioni, mis soetatud DJI Affiliate kontole kogunenud krediidi eest. Aitäh toetajatele.

Mõlgutame mõtteid, kellele ja miks sellist vigurit vaja, kui üldse, ning mis on selle eelised nutitelefoni ees, mis samuti veekindel ning päris korraliku pildistabilisatsiooniga.

Kui siiski soovid osta mingit DJI kraami ning meie tegemisi toetada, kasuta meie videote all olevaid linke.
DJI Osmo Actioni affiliate link toimib ka siis, kui muud nänni sealt soetad: https://click.dji.com/AJivdVmmdWMP4yCF82L_FQ?pm=link&as=0001

Arvutimaailma tegemisi saad jälgida

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.