fbpx Taskuprinter, tee-ise robot ja arvutiseljakott: kolm huvitavat vidinat, mis praegu hea allahindlusega | AM.ee

Taskuprinter, tee-ise robot ja arvutiseljakott: kolm huvitavat vidinat, mis praegu hea allahindlusega

(Sisuturundus)

Kas oled näinud printerit, mis mahub taskusse ja tinti ei vaja? Või tahad ise kokku panna roomikutega kaugjuhitava roboti? Aeg on ka kevadeks uus seljakott osta, mis praegu saadaval -72% allahindlusega. Siin on kolm hea hinnaga asja, mida tasub praegu osta. 

Taskusse mahtuv printer - alla 30 euro

taskuprinter

Termoprinter PeriPage (hind praegu alates 26 eurost) on taskusse mahtuv termoprinter, mis ei vaja tinti, vaid ainult paberit. Välja saab trükkida nii kleepse kui märkmepabereid, paberi suuruseks on A6 ja mobiili või muu nutiseadmega ühendub väljatrükkija üle Bluetoothi. Toidet saab 1000 mAh akult, väljatrüki resolutsioon on 203 dpi. termoprinter ei vaja tinti ega tahmakassetti, vaid töötab spetsiaalse paberiga tarvikutevabalt. Termopaberi üks rull on komplektis kaasas.

ZKZC City Creative RC robot, 408 detaili - 27 eurot

Roomikutega robot.

Midagi nii väiksemale kui suuremale lapsele või isegi noorele ja täiskasvanule - 408 tükist kokku pandav raadio teel juhitav ZKCK City Creative RC robot on väljakutse kõigile, kes tahavad oma insenerioskused proovile panna. Juhendiga on roboti kokkupanemine siiski jõukohane kõigile. Roboti liikumist saab juhtida, "silmi" ja käsi liigutada.

Heroic Knight seljakott sülearvutile - 17 eurot ehk -72%

Seljakott.

Sellise allahindlusega - 72% saad väärt seljakoti Heroic Knight üsna tühise hinnaga (tegelik hind 58 eurot). Sellesse mahub kuni 15.6-tollise ekraaniga sülearvuti ja hulk muud kraami. Läbi koti on viidud USB kaabel, nii et saad seljakotis asuvast akupangast põuetaskus või käes asuvat telefoni laadida. Välise kanga materjal on vetthülgav. 


Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.