fbpx 3 robottolmuimejat, mida praegu Aliexpressist Eestisse kõige rohkem tellitakse | AM.ee

3 robottolmuimejat, mida praegu Aliexpressist Eestisse kõige rohkem tellitakse

(Sisuturundus)

Ehkki Aliexpressi kõige populaarsemad tootegrupid Eestisse tellijatel on endiselt mobiiliümbrised ja kaablid-laadijad, on kasvav trend ka robottolmuimejad. Siin on kolm kõige populaarsemat mudelit, mida viimastel kuudel on Eestisse tellitud. Aliexpress arvestab ostes kaubale juurde ka käibemaksu, mida ei pea enam Eestis deklareerima, küll aga võib olla vajadus tasuda lisaks tollimaks.

XIAOMI Vacuum Cleaner G1 Global - 135,5 eurot (tavahind 237,76 €)

Xiaomi G1 robottolmuimeja.

Robottolmuimeja Xiaomi G1 on madal (8,2 cm) ja täpse navigatsiooniga. Lisaks tolmuimemisele puhastab masin ka niiske mopiga, selleks on elektroonilise tasememõõtjaga veemahuti. Teekond ja puhastuspiirkond arvutatakse välja automaatselt ja tuba kaardistatakse. Imemisvõimsus on 2200 Pa, valida saab nelja erineva võimsuse vahel (või lasta masinal ise valida sõltuvalt olukorrast). 

LIECTROUX C30B 2021 - 202,86 (tavahind 219,85 €)

Liectrolux robottoluimeja.

Uuenenud 2021. aasta mudel Liectrolux C30B on täpse kogu maja katva kaardistamisega robottolmuimeja, mis oskab ka niiske mopiga toimetada. Äpis saab kaardilt täpselt näha roboti liikumisteekond aja puhastamise edenemist. Masin toetab Google Assistanti kaudu häälkäsklusi ja puhastamiseks ei ole vaja masinat üles tõsta ja kummuli keerata - vahetatavate mahutite plokk tuleb lihtsalt sahtlist välja tõmmata. Kõrgus on 7,4 cm, seega mahub see mudel ka madalamate kappide ja diivanite alla.

ABIR X6 - 238,11 eurot (tavahind 514,02 eurot)

Abir X6 robottolmuimeja.

Robottolmuimeja Abir X6 on samuti nii kuiva kui märja puhastuse võimalusega. Masinal saab ise kaardi ette joonistada, kus puhastada ning 600 ml tolmumahuti on piisavalt suur, et hakkama saada ka suurema elamispinna koristamisega. Suure tolmumahuti võib aga asendada ka väiksemaga - 240 ml, sel juhul mahub samasse korpusse ka 360 ml veemahuti moppimise jaoks. Roboti kõrgus on 7,6 cm.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.