5 põhjust, miks internetikasiinod on meie tulevik

(Sisuturundus)

Kasiinosid on nauditud juba sajandeid ning populaarsus on vaid kasvamas. Tänapäeval on online mängud kasiinomaailma toonud suured muutused, andes mängijatele võimaluse nautida oma lemmik mänge igal ajal ja igal pool. Eriti on selle populaarsus kasvanud viimase kahe aasta jooksul, mil inimesed on olnud sunnitud veetma enamuse ajast kodus ning otsinud viise endiselt oma lemmik meelelahutust nautida.

Internetikasiinod võib jagada kolme erinevasse gruppi vastavalt kasutajaliidesele: allalaaditavad kasiinod, veebipõhised kasiinod ning kõige uuemad live-internetikasiinod. Mõni kasiino võib kasutada mitut kasutajaliidest korraga. Veebipõhised virtuaalkasiinod on veebilehed, millel kasutajad saavad mängida kasiinomänge ilma ühegi tarkvara alla laadimata. Allalaaditavad internetikasiinode puhul tuleb tarkvara enne mängimist arvutisse alla laadida ja installida. Live-kasiino ja interneti omavahel ühendamine annab mängijal võimaluse reaalselt toimuvas mängus interneti vahendusel kaasa mängida.

Kättesaadavus

Internetikasiinod on mobiiliseadmes sinuga alati kaasas ja kasiinomänge võid mängida millal soovid. Isegi sõpradega õhtut veetes võid teha väikese hüppe interneti kasiinomaailma.

Sissemaksete tegemine on samuti tehtud lihtsaks. Kõik internetikasiinod kasutavad kõikidest suurematest pankadest pangalingi kaudu või krediitkaardi vahendusel reaalajas sissemakseid. Sissemaksed ja väljamaksed on maksuvabad. Eestis litsentsi omavad kasiinod tasuvad hasartmängumaksu ja nii ei pea mängija võitudelt enam makse maksma.

Boonused

Internetikasiinode tervitusboonused annavad mängimiseks lahkesti boonusraha ja lisaks veel tasuta keerutusi, mida saab proovida ilma igasuguse riskita. Lisaks sellele on internetikasiinode tagasimakse protsendid tunduvalt paremad kui tavalistes kasiinodes.

Konkurents

Võistlus mängijate ja klientide nimel on kõva ja paiguti lausa armutu. Nii ei ole ime, et on loodud järjest paremaid ja kasutaja sõbralikumaid internetikasiinosid, kus kõik asjaajamine toimub kiiresti ja lihtsasti – just nii nagu kliendid on seda soovinud. See konkurents paneb kõik internetikasiinod arenema järjest paremaks, et pakkuda klientidele järjest paremat meelelahutus keskkonda.

Lai valik mänge

Internetikasiinod pakuvad sadu erineva temaatikaga ja boonustega mänge. Uusi ja huvitavaid mänge tuleb välja igal kuul, seega ei pea kunagi muretsema igavuse pärast. Kasiinomänge valmistavad erinevad arendusfirmad, kelle ülesandeks on teha teistest huvitavamaid, lõbusamaid ja põnevamaid mänge. Ka siin mängib suurt rolli internetikasiinode ja arendusfirmade suur konkurents.

Lisaks slotimängudele pakuvad mitmed internetikasiinod ka võimalust panustada spordile. Panustada võib millele iganes - pakutakse kõiki tuttavaid spordialasid ja liigasid ümber maailma. Mõned lehed võimaldavad kohalikke meelelahutusennustusi.

Suured võidusummad

Internetikasiinod pakuvad meeletult suuri ja progressivseid jackpotte. Samuti on internetikasiinode slotimängudes kõrgemad tagasimakse protsendid kui tavakasiinodes. 

Parimates internetikasiinodes (kaikki parhaat nettikasinot suomalaisille) toimivad kõik eelnevaltloetletud punktid probleemideta ja mängijad tunnevad, et nendega tegeletakse. Tähtsaim põhjus, miks mängida internetikasiinos on suuremad kasud mängijatele nii boonustena, tasutakeerutustena ja kõrgema tagasimakseprotsendiga slotikate näol. Just seetõttu arvame, et internetikasiinod on meie tulevik.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.