LG kodumasinad kolisid metaversumisse

Elektroonikaettevõte LG Electronics (LG) sõlmis vastastikuse mõistmise memorandumi (MOU) arenduskeskkonnaga Unity, mida kasutatakse reaalajas 3D (RT3D) sisu loomiseks ning meta-kodu ja digitaalsete inimeste arendamiseks.

Meta-kodu abil saavad kasutajad luua oma eluruumidest ülitäpse digitaalse koopia, mis võimaldab aega veeta ka oma kodu virtuaalses versioonis.

Kasutajad leiavad nüüdsest niinimetatud meta-kodust kõik oma päriskoju paigaldatud LG tooted. Platvormi kaudu on võimalik oma kodutehnikat mugavalt juhtida ja isikupärastada ning kõik seadmete seadistustes ja funktsioonides virtuaalselt tehtud muudatused kanduvad automaatselt üle ka pärismaailma.

Samuti saavad kasutajad keskkonna abil oma digitaalset kodu kohandada, liigutada ümber mööblit ja kodutehnikat ning suhelda teiste meta-kodu kasutajatega üle maailma, et jagada näpunäiteid ja kogemusi LG seadmete kasutamise kohta.

Lisaks on meta-kodu platvormil ülirealistlikud digitaalsed inimesed, kes saavad aru, millal kasutajad abi vajavad ning pakuvad reaalajas tuge näiteks erinevate seadmete funktsioonide haldamisel. Digitaalsed abilised suhtlevad loomulikul viisil, mis on saavutatud LG hääletuvastuse, kõnekeele töötlemise ja kontekstuaalse õppimise tehnoloogiatega ning Unity keerukale mängumootoriga, mida kasutatakse erinevates tööstusharudes.

Lisaks vestlusoskustele muudavad meta-kodu virtuaalsed elanikud suhtlemise loomulikuks realistlike, olukorrale vastavate näoilmete ja žestidega.

"Digitaalsete inimestega meta-kodu pakub kasutajatele innovaatilist kliendikogemust, kasutades selleks LG arenenud tehnoloogiaid, tarbijate ja kodukeskkonna põhjalikku mõistmist ning Unity võimalusi RT3D ja arvutigraafika vallas," selgitas LG Electronicsi tehnikadirektor ja tegevasepresident Dr. Kim Byoung-hoon.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.