fbpx Aastane test: Z5 Compact | AM.ee

Aastane test: Z5 Compact

Marko asus testima vee- ja tolmukindlat, kuid mitte niiväga põrutuskindlat Sony XPERIA Z5 Compact telefoni. Lisaks oli kaasas ka testitavaid lisavidinaid selle telefoni juurde. Jälgi mängu. Test lõppes 2016. aasta suvel.


Sony Xperia Z on surnud, elagu Sony Xperia X Marko Habicht 24. Mai 2016 - 12:01

Sony kuulutas eelmisel nädalal välja oma Xperia X seeria, mis sujuvalt täidab Sony Xperia Z seeria koha. Z-i enam ei tulegi. Kuid vähemalt sügiseni jäävad lettidele väiksemate mõõtmetega Z5 Compact (mis on meie aastases testis) ning Premium Z5 oma 4K ekraaniga.

Hanguv telefon Marko Habicht 24. veebruar 2016 - 0:18

Majapidamises on mul kokku juba 3 Androidiga seadet: Samsungi tahvel, HTC One M8 aastast 2014 ja eelmise aasta lõpus müüki tulnud Sony Xperia Z5 Compact, mille aastane test AM-is praegu käib.

Nende kolme seadme peamine erinevus on see, et esimesele kahele tuli varsti juba kaks kuud tagasi uusim Android 6 välja, Sony uuendus lükkub aga ikka edasi.

Z5 Compact´i aastane test: ikka veel Android 6 ootuses Marko Habicht 18. jaanuar 2016 - 0:26

Meie käimasolevad aastased testid on mõlemad ootuses: kui Lumia 640 XL ootab uut Windows 10-t, siis XPERIA Z5-ga ootame pikisilmi Android 6 operatsioonisüsteemi.

Sony Xperia Z5 Compact tuli müügile tarkvaraveaga – mis nüüd on parandatud! Marko Habicht 27. oktoober 2015 - 11:02

Meie aastane test sai põneva alguse, kui me ei jätnud alguses jonni ning vahetasime vigasevõitu telefoni välja lausa kolmandat korda, arvates, et konkreetsel demomudelil on midagi viga.

Probleem ise seisnes aga hoopis selles, et ekraani alumine osa ei allunud puudutustele ja teine kord luges ühekordset puudutust korduvaks, mis aga tegi seadme kasutamise tülikaks ning teksti tippimise kohati võimatuks.

Täna hommikul aga saime uue tarkvaraga Z5 Compacti ja vähemalt esmasel vaatlusel on tegu väga suure edasiminekuga.

Sony XPERIA Z5 Compacti aastane test alaku! Marko Habicht 22. oktoober 2015 - 23:24

Meil on uued mänguasjad AM-i laboris. Lisaks Sony XPERIA Z5 Compacti telefonile katsetame ka kiirlaadijat ja muid telefoni juurde käivaid vidinaid. Ole kursis selle lingi kaudu.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.