fbpx Ettevaatust, täna on sinu telefoni jaoks aasta kõige ohtlikum päev! | AM.ee

Ettevaatust, täna on sinu telefoni jaoks aasta kõige ohtlikum päev!

31. detsember ja 1. jaanuar on peomeeleolus mobiili kaotamiseks või varguse ohvriks langemiseks statistiliselt aasta ühed kõige ohtlikumad päevad telefoni jaoks.

Tele2 klienditeenindusdirektori Sirli Seliovi sõnul näitab statistika, et telefonide kaotamine või vargused tõusevad jaanipäeval ja aastavahetusel mitmekordselt.

“Kõige rohkem läheb seadmeid kaduma avalikes kohtades, kus on palju rahvast – Vabaduse väljakul, tänavatel ja baarides, aga ka taksos,” hoiatas Seliov ja soovitas enne väljaminekut telefoni sisust varukoopia teha.

“Probleemide vältimiseks ärge hoidke telefoni tagataskus, kus rakettide laskmise ja õnnitlemise melus pole kadumist tunda. Samuti kasutage Find My Phone tüüpi rakendusi, mis aitavad jalutama läinud seadme positsioneerida. Palju seadmeid kukub napsuse peaga maha või lumehange ja kiire tegutsemisega on võimalik see üles leida ja suurem kaotus ära hoida,” ütles Seliov.

Tele2 klienditeenindusdirektori kinnitusel tuleb telefoni varguse korral koheselt võtta ühendust oma mobiilioperaatori klienditeenindusega. “Kiire teatamine on vajalik, et SIM-kaart ja kõik teenused sulgeda ning sellega lisakulu ära hoida,” soovitas Seliov.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.