fbpx Cat´i uus kestvustelefon S40 tuleb Eestis müügile septembri alguses | AM.ee

Cat´i uus kestvustelefon S40 tuleb Eestis müügile septembri alguses

Ametlik Cat´i mobiiltelefonide edasimüüja Kesk- ja Ida-Euroopas TCCM toob septembri algul Eestis müüki uue Cat S40 kestvus-nutitelefoni. See on tugev ja töökindel seade, mis on praeguse seisuga Cat´i telefonivalikus kõige vastupidavam nutitelefon. Mudel on orienteeritud tugeva konstruktsiooniga nutitelefonide kasvavale turule. Antud segmendis müüdi 2014. aastal kogu maailmas enam kui kümme miljonit seadet.

Cat Phones küsitles inimesi, kes on vahetanud tavalise nutitelefoni vastupidavama vastu. Uuringust selgus, et 80 protsendil küsitletutest oli eelmine telefon viimase viie aasta jooksul kannatada saanud. Pooltel oli ekraan pragunenud või purunenud ja veidi vähem kui pooltel oli telefon viga saanud kogemata mahapillamise või vette sattumise tagajärjel. Umbes kolmandikul pudenes seadmel küljest mõni detail, kate või muu osa – üldjuhul oli selle põhjuseks telefoni mahapillamine.

Eraldi fookusrühmades, millest võtsid osa kutselised kaupmehed ja välitöölised, toonitati, et rasketes tööoludes saavad telefonid tihti kannatada. Enam kui pooltel arutelus osalenutest oli näiteks pragunenud või purunenud telefoni ekraan. Ebasobivate seadmete kasutamise peamine põhjus oli meelepäraste vastupidavate alternatiivide puudumine, kuigi paljude küsitletute puhul oli telefon korduvalt viga saanud.

Uue Cat S40 väljatöötamisel seati eesmärgiks need probleemid lahendada ning võeti sihikule maailma eri paikades ehituse alal töötavad 85 miljonit inimest. Selles telefonis on füüsiline kaitse ühendatud nutitelefoni võimalustega ning samuti on mõeldud stiilsele disainile.

S40 silmapaistvamad omadused:

  • Läbinud mahapillamiskatse (kuni 1,8 meetri kõrguselt betoonile)
  • IP68, ületab Mil-Spec 810G taset – vee-, tolmu- ja põrutuskindel
  • Üliere ekraan, mis on loetav ka otsese päikesevalguse käes
  • Suure mahtuvusega aku
  • Corning® Gorilla® klaas, 4. klass
  • Kinnastega kasutamist võimaldav puutetehnoloogia
  • Märgade sõrmedega kasutamist võimaldav puutetehnoloogia
  • Spetsiaalsed andurid hoiatavad kasutajat, kui juhtub, et telefon minetab veekindluse (kuvatakse ka animatsioon õpetusega probleemi lahendamiseks)
  • Spetsiaalne rakenduste pood, kust leiab kõige uuemaid rakendusi, mis on seotud lageda taeva all töötamise ja looduslähedase elustiiliga (lisaks muidugi ka piiramatu juurdepääs Google Play rakendustele)
  • Turule tuuakse Cati kaubamärgiga vastupidavate tarvikute sari

Ligikaudu 400-eurose jaehinnaga S40 jõuab enam kui 60 riigis, sealhulgas Eestis turule septembri algul.

Tehnilisi andmeid vaata siit

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.