fbpx Dell tutvustas oma esimest tahvelarvutit, millega saab hakkama karmides oludes | AM.ee

Dell tutvustas oma esimest tahvelarvutit, millega saab hakkama karmides oludes

Dell teatas avalikkusele uuest tahvelarvutist Latitude 12 Rugged Tablet, mis niisama lihtsalt katki ei lähe. See on ettevõtte esimene tugevdatud tahvelarvuti. Delli Rugged-arvutite tootevalikus leidub veel ka pöördhingedega sülearvuti Latitude 12 Rugged Extreme, samuti Latitude 14 Rugged Extreme ja Latitude 14 Rugged.

Latitude 12 Rugged Tablet on aga disainitud kasutajatele, kes vajavad vastupidavat seadet, mida saab kõikjal kasutada. Seadmel on kinnastega kasutatav 11,6-tolline HD-ekraan ja 12 tunnine tööaeg tänu kahele kiirvahetatavale akule. Kõige karmimatel temperatuuridel toimimiseks on Rugged Tablet varustatud neljanda põlvkonna QuadCool´i jahutuse juhtimise ning viienda põlvkonna Intel Core M protsessoriga.

Sisemuses peidab Rugged Tablet 512 GB mahuga SSD-ketast ja 802.11ac WiFi võrgukaarti, nagu ka lisavarustuses olevat mobiilset lairibaühendust ja GPS-i. Tegemist on Windowsiga masinaga - praegu küll rägitakse tehnilistes andmetes veel Windows 8.1-st, kuid uuendus Windows 10-le peaks olema kohe ukse ees.

Lisaks töökindlusele ka kõige raskemates keskkondades on tahvelarvutil vastupidav dokkimisliides moodulkomponentidega täiendamiseks ning võimalus ühendada seade lauadoki, sõidukidoki või klaviatuuriga. Rugged Tableti lisavarustuses oleval täissuuruses klaviatuuril on seadistatav RGB-valgustus ning IP65 standardile vastav kaitse vee ja tolmu sissetungimise eest.

Tahvelarvutit Latitude 12 Rugged Tablet on võimalik osta Delli kohalikelt müügiesindajatelt: otsi diilerit

Eesti hindu veel üleval pole, kuid USA-s algab sellise kestvustahvli hind kahest tuhandest dollarist.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.