fbpx Digiesmaspäev: mõned kiirelt saabuvad asjad, mis me riiulist välja noppisime | AM.ee

Digiesmaspäev: mõned kiirelt saabuvad asjad, mis me riiulist välja noppisime

(Sisuturundus)

Mustale Reedele ei järgne mitte Sinine Esmaspäev, vaid Digiesmaspäev ehk Cyber Monday. Just sel päeval saad kätte kõik oma tehnoloogiavidinad, mida oled soovinud aastavahetuse eel osta nii endale kui kingiks - ülisoodsa hinnaga.

Gearbestis kestab Cyber Monday pikemalt kui vaid üks päev, soodustoodete seast leiab ka päris palju neid, mis enne suurt pühadesaginat peaks juba kohale jõudma. Valisime välja ligi viie kuni kaheksa päevaga kohale jõudvad asjad, mis praegu hea hinnaga ja laos olemas (tavaliselt kas Saksamaal, Poolas või Tšehhis).

Troxy X1 3D printer - 99 eurot

 
3D printeri saab nüüd alla saja euroga. See on ideaalne kink tehnikahuvilisele noorele või vanale, sest Troxy X1 pole hingematvalt kallis, tuleb ise juppidest kokku panna ja võtab vähe ruumi. Väljatrükk mahub 150 mm kuubi sisse.

Alfawise A11 projektor - 84 eurot

 
Mida teha odava videoprojektoriga? Muidugi filmi vaadata. Kuid seda saab kodus kasutada ka teleka asemel, sest 2000 luumenit on päikese eest varjatud nurgas piisav. Alfawise A11 on pea kümme korda odavam kui võimsad kontoriprojektorid, kuid siiski saab sellega kodus hakkama kui oma esimese videoprojektoriga. Valgusallikaks on LED lamp, pildi resolutsioon 854 x 480 pikslit, kuid toetab kuni Full HD pilti. Sobib paigaldada 1-4 meetri kaugusele seinast. 

Kauba saabumine võtab aega kuni 8 tööpäeva.

Veekindel puldiga Bluetooth-kõlar koos FM raadioga - 36 eurot

Bluetooth kõlar

VENSTAR S404 on vee- ja põrutuskindel kõlar, mille saad kinnitada kasvõi rattalenksu külge ning millel on nii muusika kui mobiilikõnede juhtimiseks eraldi pult, mille saad kinnitada samuti näiteks rattalenksule sõrmede ulatusse või kaasas kanda. Mikrofon kõnedele vastamiseks on varustatud mürasummutusega.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.