fbpx Printerid | AM.ee

Printerid

Kõik printeritest.


3D printerid ja lasergraveerija, mis jõuavad soodsalt ja piiriformaalsusteta kohale Euroopa ladudest

(Sisuturundus)

Kuigi 1. juulist peab väljastpoolt Euroopa Liitu saabuvatelt kaupadelt, ka alla 22-eurostelt käibemaksu (kui müüja just ise seda ei tee), on võimalik juba tuttavast Gearbesti e-poest endiselt sama hinnaga ja ilma piiriformaalsusteta kaup kätte saada. Euroopa ladudest ja Euroopa firmadelt ostetud 3D printerid ja Orturi lasegraveerija on nimelt Euroopa siseturu kaup ja saab vabalt liikuda. Siin on praegu väga soodsad kaks 3D printerit ja üks lasergraveerija, mille saab kätte tugeva allahindlusega.

3D printeriga uude aastasse - printerid ja graveerijad, mis praegu enneolematult soodsad AM 30. detsember 2020 - 12:44

(Sisuturundus)

3D printer on sama kallis kui odavamad mobiilid, aga kunagi olid sellised seadmed sama kallid kui odavamad autod. Nüüd võib aga saada endale hobiks või elulisteks vajadusteks seadme soodushinnaga juba isegi (mõne)saja euroga. Vali endale siit sobiv välja või vaata kõiki tehnoloogiahuviliste kodus nokitsejate pakkumisi siit.

Must Reede. Aasta ühed suurimad soodustused enne pühi on käes! AM 26. november 2020 - 22:40

(Sisuturundus)

Tänupühad, esimene advent, esimesed suuremad miinuskraadid ja igale poole ilmuvad jõulutuled kuulutavad aastalõpu vääramatut lähenemist. See tähendab ka kinke. Et neid oleks võimalik soodsalt osta, on olemas Must Reede. See saabub sama vääramatult ka Gearbesti e-poodi. Spetsiaalselt välja valitud huvitavad ja parimad pakkumised on siin.

Enne suurt sügist: kolm soodsat asja Hiina pühadehinnaga AM 6. oktoober 2020 - 15:03

(Sisuturundus)

Hiinas kestavad sügisesed pühad ja tagasi kontoritesse tullakse paari päeva pärast. E-poed aga tiksuvad edasi ja selleks ajaks, kui suur osa müügi-inimesi puhkavad, on poodi jäetud hulk soodushinnaga tooteid. Siin on Gearbesti puhkusehindadega toodetest välja valitud kolm head asja, mida kohe tellida.

Urban Drift S006 Electric Scooter

Elektritõukekas.

Maailma kõige pisem värviline taskuprinter otsib ühisrahastusest tuge AM 11. Mai 2020 - 16:36

Princube otsib Indoegogos rahastajaid, et välja tulla oma uue, maailma ilmselt väikseima värviprinteriga, mille jaoks pole vaja paberit. Printida võib igale poole - tennisele, arvutile, isegi nahale. 

Hiinast tellimisega on praegu raskusi, aga Saksa ladudes algas hull allahindlus! AM 11. veebruar 2020 - 22:14

(Sisuturundus)

/*-->*/ /*-->*/ /*-->*/ /*-->*/

Kolm-ühes 3D printer, milles peitub kogu tööriistakuur Kaido Einama 26. detsember 2019 - 13:50

Võimalik, et tulevikus pole tööriistakuuris vaja riiulitäit tööriistasid ja kapitäit masinaid. Üheks keskmiseks käsitööks piisab ühest - kolm-ühes masinast, mis teeb 3D väljatrükki, graveerib ja töötleb CNC pingina. 

Digiesmaspäev: mõned kiirelt saabuvad asjad, mis me riiulist välja noppisime AM 2. detsember 2019 - 10:42

(Sisuturundus)

Mustale Reedele ei järgne mitte Sinine Esmaspäev, vaid Digiesmaspäev ehk Cyber Monday. Just sel päeval saad kätte kõik oma tehnoloogiavidinad, mida oled soovinud aastavahetuse eel osta nii endale kui kingiks - ülisoodsa hinnaga.

Gearbestis kestab Cyber Monday pikemalt kui vaid üks päev, soodustoodete seast leiab ka päris palju neid, mis enne suurt pühadesaginat peaks juba kohale jõudma. Valisime välja ligi viie kuni kaheksa päevaga kohale jõudvad asjad, mis praegu hea hinnaga ja laos olemas (tavaliselt kas Saksamaal, Poolas või Tšehhis).

Soojendus Mustaks Reedeks: siin on pakkumised, mida ei pea reedeni ootama AM 24. november 2019 - 17:16

(Sisuturundus)

Ehkki Musta Reedeni on veel terve töönädal aega, hakkasid Gearbestis ühe aasta suurima sooduskampaania pakkumised juba pihta. Siin on hea valik mõnedest toodetest, mille allahindlust ei pea enam ootama hetkekski.

3D printer koju - milline neist valida?

(Sisuturundus)

3D printerid maksavad juba sama palju, kui keskmine mobiiltelefon. Ainuke asi, et enamused neist tuleb ise kokku panna, sest seade on küllaltki suur ja koosneb pikkadest detailidest. Lahtivõetuna on neid transportida mugavam ja odavam. Kuid väike DIY ehk tee-ise efekt selle juures on pigem hariv, sest aitab mõista, mismoodi see seade töötab.

Siin on kolm erinevat 3D printerit, mis sobivad ka ühte keskmisse majapidamisse, kus aeg-ajalt kas lõbu pärast või millegi parandamiseks-ehitamiseks on vaja midagi välja trükkida. 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.