fbpx Esmaesitlus sai just läbi, Samsung Galaxy Note 7 tuleb 19. augustil | AM.ee

Esmaesitlus sai just läbi, Samsung Galaxy Note 7 tuleb 19. augustil

Kui sulle meeldivad kumera äärega ekraanid, siis Samsung Galaxy Note 7 meeldib ka. Samsung esitles täna oma 5,7-tollise ekraaniga puutepliiatsiga lipulaeva Sasung Galaxy Note 7, mis peale järskude kumerustega ekraaniklaasi pakub ka muidu uusi omadusi, näiteks silmaiirise skanneriga telefoni sisseogimist.

Seega esmapilgul tundub, et midagi täiesti uut ja põrutavat Note 7 ei pakugi (silmaiirise skanneriga telefoni testisime me juba eelmise aasta lõpus ja see oli uus mugav ning turvaline moodus mobiili sisselogimiseks, Samsung Galaxy Edge on ka kumerate äärtega ekraaniga). Note 7 on IP68 standardi järgi veekindel, 64 GB välkmäluga, 3500 mAh akuga ja uut tüüpi puutepliiatsiga. Puuteekraani "kaared" on järsemaks muutunud, et oleks suurem sile pind puutepliiatsiga tegutsemiseks. Samuti on tagakülg kumerate ärtega, nii et telefoni profiil paistab sümmeeetriline ja käepäraselt ümar. Paljus on aga sisu sama, kui veebruaris esitletud Galaxy S7-l. Näiteks protsessor on sama, kiirlaadija, 12-megapiksline kaamera, 2560 x 1440 piksline ekraan.

Esimest korda on Samsungi telefonil nüüd ka USB-C laadimispesa.

Silmaiirise skanner töötab, nagu mitmed Windows Hello toega seadmed, lisa-infrapunakaameraga. Hämaras ja toas tehisvalguses ning õues. Täna Coca Cola plazas toimunud esitlusel katsetati seda ja selgus, et peab natuke harjutama telefoni õiges asendis ja õigel kaugusel silmade ees hoidma, et see laitmatult töötaks.

Uuendatud on ka Samsung Galaxy Note´i tähtsat lisaseadet - S Pen´i. See on nüüd nagu telefongi veekindel. Pliiatsiots on peenemaks läinud (nüüd 0,7 mm), survetundlikkus täpsemaks (4096 astet, mis on poole rohkem kui eelmisel Note´il). S Pen´iga saab lihtsalt puudutades ekraanilolevaid tekste teise keelde tõlkida. Pliiatsiga saab ka lukustatud telefoni ekraanile kiiresti märkmeid teha.

Telefoni hind ulatub ligi 800 euro kanti (täpsustatud andmetel hind Eestis 869 eurot).

 

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.