fbpx HP Slate 7 - üliodav Nexusega konkureeriv tahvel | AM.ee

HP Slate 7 - üliodav Nexusega konkureeriv tahvel

Nüüd on see ametlik - HP tutvustab homme algaval Mobile World Congressil oma uut odavat seitsmetollist Androidiga tahvelarvutit, mis on väga sarnane Asuse Google Nexus 7-ga, kuid hinnalt sellest isegi veelgi odavam.

Tundub, et tahvlite hinnad on nüüd lõplikult alla langenud. HP Slate 7 tuleb USA-s aprillis müügile hinnaga alates 169 dollarist, pakub uusimat Androidi platvormi, kahetuumalist protsessorit ja Beatsaudio heli.

Tuumaks on ARM Dual Core Cortex A9 1,6 GHz protsessor, mis jääb küll Nexuse neljatuumalisele alla, kuid on siiski üsna korralik. Kaameraid on Slate 7-l rohkem kui odavaimal Nexus 7-l: nii ees kui taga, aga ega need kaamerad midagi erilist ei paista olevat. Taga on 3-megapiksline ja ees tavaline VGA kvaliteediga kaamera. Ekraan on 1024x600 piksline, mälu 1 GB, välkmälu 8 GB (seda on ikka üsna vähe!), WiFi ja Bluetooth 2.1. Samas on erinevalt Nexusest mälu laiendusvõimalus microSD kaardiga.

HP Slate 7 maandumislehel pole veel palju infot kirjas, kuid ilmselt lähipäevil saab selle odava androiditahvli kohta rohkem teada.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.