fbpx HTC O2 - kas HTC viimane päästerõngas? | AM.ee

HTC O2 - kas HTC viimane päästerõngas?

HTC tõusis vaikselt maailma tippude hulka ja sai mõned aastad tagasi kultustelefoniks. Kuid juba tükk aega on toimunud paigaltammumine ja loorberitel puhkamine - ei midagi uut, värskelt välja tulnud isendid on eelkäijate väikesed täiustused. HTC One M9 müük oli katastroofiliselt väike. Analüütikud on ennustanud lausa HTC suurelt areenilt kadumist, nagu juhtus Nokiaga. Kas tõesti tegi esimese Androiditelefoni teinud HTC kunagi ka liiga häid telefone, nii et nüüd on uued ideed otsas ja vanade saavutustega on oht laisaks minna?

Techtimes ja Extremetech kirjeldavad HTC viimast päästerõngast - uut supertelefoni O2, mis peaks müügivalgust nägema 2016. aastal. Praegu kõlavad selle näitajad tõesti suure sammuna edasi, kuid eks näeme, milline on olukord uue aasta alguses.

Uus O2 saab olema uusima Snapdragon 820 kiibiga (kogu süsteem kiibil), millel on neli 64-bitist tuuma, 4 GB mälu, 32 või 128 GB välkmälu ning 3500 mAh akuga.

Ekraaniuuendus on ka vajalik, sest Full HD peal on juba aastaid toppama jäädud. Ekraani eraldusvõimeks võib saada QHD (2560×1440 pikslit). Operatsioonisüsteemiks uus Android 6.0.

Ning mis kõige tähtsam - muidugi peaks olema uuel O2-l täiesti uus disain, sest eelmised One´id on jäänud kõik üsna ühesugusteks.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.