Arvutimaailm FacebookisArvutimaailm Twitteris Arvutimaailm Youtube´isInstagram

Tahvel arvutiks: LG tõi müügile mugava rullikeeratava klaviatuuri-tahvlialuse

Tahvlid on juba piisavalt võimsad ja võimalusterohked, et oma arvutitööd sellel ära teha. Puudu on vaid mugav klaviatuur. Kodus võib kasutada Bluetooth-klaverit, kuid mida teha teel olles? LG pakubki selle jaoks nüüd veel ühe lahenduse, mis on üsna nutika disainiga.

Kui kummiklaviatuurid keerati rulli vasakult paremale ja elastsed klahvid polnud kõige mugavamad, siis LG klaver on ridade kaupa kokku keeratav. Lisaks on olemas tahvlialus, mis hoiab tahvliekraani õige kaldenurga all. Lisaks on klahvid peaaegu täismõõtmetega.

IFA 2015 tehnoloogiamessil esimest korda esitletavat kaasaskantavat ja rullikeeratavat klaviatuuri LG Rolly Keyboard (KBB-700) saab neljakordselt kokku voltides muuta kaasaskantavaks „pulgaks“, mis mahub taskusse, käekotti või kohvrisse.

Kontrastsete klahvide ja sisseehitatud nutiseadmealusega Rolly Keyboardi 17 mm laiustel klahvidel trükkimine on sama lihtne kui 18 mm klahvidega arvutiklaviatuuril. Erinevalt painduvatest silikoonist klaviatuuridest on LG Rolly Keyboard valmistatud vastupidavast polükaronaadist ja mustast ABS plastikust, tänu millele on trükkimise tunnetus sarnasem tavalisele klaviatuurile. Klaviatuuri küljes on ka kaks välja keeratavat tuge nutitelefoni või tahvelarvuti püstihoidmiseks. Vaid klaviatuuri lahtirullimisega võib see ühenduda automaatselt Bluetooth 3.0 ühenduse abil kahe erineva nutiseadmega, mille vahel on võimalik klaviatuuri kasutamist vahetada vaid nupuvajutusega. Klaviatuur kestab ühe AAA patareiga tavapärase kasutamise juures kuni kolm kuud.

„LG Rolly Keyboard on vaid üks paljudest nutikatest aksessuaaridest, mida järgnevate kuude jooksul esitleme,“ ütles LG Electronics Mobile Communications Company asepresident ja innovatiivsete tarbijaseadmete esindaja Seo Young-jae. „Meie eesmärk oli luua toode, mis lisab nutitelefonidele väärtust ning esindab unikaalset disaini.“

Rolly Keyboard tuleb septembris esimesena müügile USAs ning seejärel neljandas kvartalis põhiturgudel Euroopas, Ladina-Ameerikas ja Aasias. Seadme hind ja saadavus teatatakse igal turul eraldi. 4.-9. septembrini on LG Rolly Keyboard klaviatuuriga võimalik tutvuda Berliinis IFA 2015 tehnoloogiamessil.

Kasutame veebilehel nn Cookie´sid, et toetada tehnilisi funktsioone ja pakkuda sellega paremat kasutajakogemust.

Kasutame ka andmeanalüütikat ja reklaamiteenuseid. Klõpsa nupul Rohkem teavet, kui tahad lähemalt teada.